Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek HErBY-ről?

Figyelt kérdés

Először is, nem akarok oltogatni senkit, aki szereti őt, az nyugodtan nézze továbbra is :) Viszont én elég negatív véleménnyel vagyok róla :/ Már maga az alkoholizmusa egy rossz pont a szememben, jó, hogy fóbiája van és abba fojtja a bánatát, DE! Én is agorafóbiában szenvedek, sőt szociális fóbiám is van, de mégse dohányzok, nem is fogyasztok alkoholt, nem szedek gyógyszereket. A másik az, hogy nem dolgozik, csak a YouTube-ból, és Dia fizetéséből él, holott a kislánynak, Kimberlinek szüksége lenne arra, hogy mindketten biztos bevétellel rendelkezzenek. Volt az ominózus eset, amikor "zaklatták" és kiabáltak az épület előtt és csengettek az ajtaján.. Ő pedig videóban! elég paraszt módon reagálta le őket.. Öcsém imádja a videóit, ha már egy rossz szót merek róla szólni, egyből nekemtámad :S Szerintem elég értelmetlen, gagyi videókat csinál újabban, és szinte mindegyikben káromkodik, mint a kocsis és iszik, dohányzik :/ Hozzáteszem, öcsém 14 éves, nem hiszem, hogy ilyen embereket kellene követnie.. HErBy abszolút nem egy követendő példa: alkoholista, dohányzik, "ingyenélő" életmódot folytat, holott kezdhetett volna valamit az életével, ehelyett a YouTube-ba menekült.. Szerintem a betegségére is rátesz egy lapáttal, hogy az emberek sajnálják.. Az én szememben kétszínű ez az ember :/


Kihangsúlyozom, ez teljes mértékben szubjektív vélemény, azaz a SAJÁTOM! Nem azt akartam sugározni, hogy ne nézzétek HErBY-t!


2015. aug. 9. 00:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
Szerintem rossz példát muatatt a gyereknek. Fingik piál a videoiban. Igénytelen
2015. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

A Youtube szégyene. Egy züllött, primitív bunkó, aki indokolatlanul nagy népszerűségre tett szert.


Amit a videóiban művel, az egész egyszerűen primitívség. A videói mellőznek minden igényességet, a stílusa meg kb. a kocsmai szintnek felel meg. Nem láttam még olyan videót tőle, amiben az igényességnek akár csak a legkisebb szikrája jelen lenne. Az, hogy trágárság nélkül képtelen folyamatában két percet végigbeszélni, jól mutatja, hogy milyen szintet képvisel.

Sokan mondják, hogy milyen jó gondolatai vannak, meg hogy milyen bölcs. Na, ő minden, csak nem bölcs. Amikről beszél - már ha beszél valamiről, és nem csak hadovál a semmiről -, azok olcsó közhelyek, amikben aztán semmi bölcsesség nincs, sőt, sokszor még önálló gondolat sem.

Az, hogy valaki vedel, egyrészt nem követendő példa, másrészt meg nem kéne olyankor videóznia. Az, hogy sokszor egy perc sem telik el, hogy szinte le ne hányná a kamerát, az az igénytelenség csúcsa. A színvonala lassan már "molnárkrisztiáni" mélységeket dönget.


A videói meg nem szólnak semmiről. Vagy minden önálló gondolatot mellőző közhelyeket boncolgat, vagy részegen produkálja magát, vagy egyszerűen csak szövegel a vakvilágba.

Az illemet meg még hírből sem ismeri.


Azzal nincs semmi bajom, ha valaki pénzt szerez a videóival. De akkor mutasson fel valamit, amivel tényleg rászolgál, hogy azért pénzt kapjon. Vannak jópáran Youtube-on, akik tényleg minőségi tartalmakat állítanak elő. Energiát, és sok esetben pénzt keftetnek be, dolgoznak rajta, mind tartalmilag, mind technikailag igényes produktumot készítenek. Ők teljesen jogos, hogy kapnak érte pénzt, hiszen megdolgoznak a minőségi tartalomért. De aki csak benyomja a kamerát, intró gyanánt a képünkbe rókáz, majd a 20 szót és 10 káromkodást tartalmazó szókincséből próbál valamit összehozni, az nem munka. Az ilyenért nem hogy pénz nem járna, de egyenesen büntetni kéne.

2015. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ő egy rákos daganat a Youtube testén.
2015. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dr. Kangörcs válasza:
87%
Miért kell mentegetőzni, ha valaki a nagy Herbyről negatív véleményt mond? Ki a jó fene ő, hogy róla ne lehetne rosszat mondani? Csak egy primitív ingyenélő suttyó.
2015. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel :D És azért mentegetőztem, mert nem akarok semmiféle kommentharcot :/
2015. aug. 9. 16:19
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is ez a véleményem, de nem hiszem, hogy olyan sokan követnék manapság. Olyan 12 lehetett amikor menő volt valamiért, akkortájt voltak jó videói, és jó gameplay is, akkor nézték nagyon, mert az egyik ment a másik után, de ma már nem foglalkozik a kutya se vele.

Ő is csak addig tartott ameddig divat volt, az meg hogy továbbra is csinálja a hülyeségeit 8-10 ezer megtekintésre... nevetséges.

2015. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Kifutott széria
2015. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
44%
Herby alapjáraton mindig is kihangsúlyozta, hogy nem akarta hogy fiatalok nézzék, nem is szereti őket, a műsora nem nekik szól. Több videójában is kinn volt a 18+-os karika. Nem tudom pontosan meddig, de szerintem körülbelül 25 éves kora előtt sok időt dolgozott különféle gyárakban a szalag mellett, ami nem tudom közületek kiről mondható el. Amióta az interneten megjelent, több órákat szentel egy-egy saját és nem mástól átvett, felújított, esetleg lopott tartalom legyártására, például reklámfilmeket készített cégeknek, főleg animáció formájában. olyan tartalmat gyárt, ami tényleg szórakoztató sok embernek, és most nem arra az 1-2 a videóra gondolok, amit ti valószínűleg láthattatok valahol megosztva, amiért ilyen botrányos, vagy olyan szokatlan. Igaz, hogy ilyen akadt, de ki nem tett olyan dolgot, amit aztán megbánt? Ami miatt ti nem szerethetitek még, amiről szó is van, az az őszintesége, amit mindig is hangsúlyozott. Ő nem titkolja el, hogy iszik, dohányzik, a káromkodás is része az életének, ahogy mindenkinek, csak ő ezeket fel is vállalja a közönsége előtt. Szellemi terméket gyárt, és ezzel keresi meg az amúgy sem sok pénzét, amivel nektek itt a fájó pont valószínűleg az, mint a legtöbb embernek, hogy nem érzitek fairnak, hogy ő nem a kétkezi, kemény munkából keresi a pénzét, hanem egy másik utat talált rá, olyat, amire a legmegfelelőbb a személyisége. Követendő élda nemhiszem, hogy bármikor is akart lenni, szerintem mondhatjuk, högy az öcséd sem azért néz fel rá, mert rendszeresen iszik, ami egyébként tényleg rossz dolog lenne, ha ez a családja és emberi kapcsolatai rovására menne, de nem, mivel boldogan vannak egymással, és normálisan nevelik Dia lányát. A pénzügyi helyzetükről is beszélt, Diának és neki is önálló költőpénze van, de megesik, hogy kérnek kölcsön egymástól. Ha csak lehúzná, szerintem már rég kidobta volna. Együtt vannak, felnőtt emberek, az ő döntésük az életük, de ők kitartanak egymás mellett.
2015. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Régen még gyártott normális tartalmakat de mára, egy semmitérő nulla lett. A tudása szerintem megvan hozzá, hogy jó videós lehessen, csak sajnos egy unintelligens p.ö.c.s.

A YT szégyene jelenleg. Volt idő mikor a csapból is ő folyt, akkor volt Herby és a többiek. Ezt szépen elc.s.e.zte, de nem is baj, hogy egyre kevesebb embert érdekel ez az igénytelenség amit csinál.

2015. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
74%

Sok részben igazad van.

Viszont az egész magyar YouTube-ot Ő, és FreddyD kezdte el. Szerintem nélküle a magyar YouTube sehol sem tartana. És lefogadom hogy nem tudsz még egy ilyen őszinte videóst mutatni. Arról hogy a 14 éves öcséd nézi, arról meg csak a szüleitek tehetnek. HErBY tisztán elmondta hogy felnőtteknek videózik. Az ivásról és a dohányzásról pedig annyit, hogy majdnem minden felnőtt ugyanezt csinálja, csak nem a kamera előtt. Ami meg pláne hogy mostanában már kiskorúak is dohányoznak, és még rosszabb esetben isznak is. A ˝zaklatós˝ videójában pedig részeg volt, és azt a videót nézettségért csinálta. Ezt nem egyszer elmondta.

2015. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!