Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen csaj...

Szerintetek milyen csaj Hayley Williams? (link)

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi,hogy szerintetek milyen a stílusa?

-egyedi?

-szép?

-kinek jön be ?


[link]


[link]


2010. márc. 7. 17:31
1 2
 11/20 anonim válasza:
imádom♥! 15/L
2011. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

sztem van egy két fotója ahol elég rosszúl néz ki, amúgy átlagos kinézete van, az alakja nem épp bombázó, inkább olyan kislányos vagy fiós

a hangja nekem 12 egy tucat, meg olyan amcsis, olyan tipikus tini rock bandás

szal szép de nem nagy tehetség, pl Lady Gaga, Christina Aquilera, nekik már van hangjuk, a dalaik nekem nem tetszenek, egy kettő talán, de hogy milyen rosszúl tud öltözködni, főleg mikor ilyen díj átadók vannak,

az kegyetlen

szal nekem nem példakép

a hangja hasonlít Avril Lavigne ére, de Avrilnek jobb hangja van, meg neki tényleg szép az arca

ha jó nőről van szó csúcs hanggal az a tatu két énekesnője, de főleg a fekete csajszi a Julia

ő nagyon szép arcú, és baromi erős hangja van nagy hangterjedelemmel, az ő zenéjüket már 2002 óta imádom

de persze mindenkiről lehet agyonsminkezett meg retusált képet is csinálni :)

amúgy nálam a fekete, szőke lila tincsekkel, vagy rózsaszín haj jön be, nem a vörös, főleg ha ilyen fakó narancs meg sárga színe van

néha olyan mintha kopna el vagy nőne le rocknak meg nem mondanám a paramore zenéjét, lehet a gitár úgy szól, de az ének nem az tuti

rockba is inkább a gótikus tetszik, pl az evanescence számai, stílusa, na meg Amy Lee nél szebb nő nincs a világon, azok a szemek, az az arc

2012. jan. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Hát én vagyok vele, hogy szerelmes vagyok bele :D Nekem nagyon tetszik állandóan őt hallgatom szinte. Gyönyörű csaj sztem,az a vörös haj húú , millió képem van róla :D
2012. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a srácoknak bejön, amit am nem értek, mert ha a való életbe egy ilyen csaj össze akarna velük jönni, úgy elhajtanák, mint a sicc x) am szép csaj, meg nagyon tehetséges, jó zenét csinál, de én nem nőként tekintek rá, hanem csak egy lázadó kislányként (:


20/L

2012. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%

szerintem ő a legegyedibb csaj a világon:D Ő LESZ A FELESÉGEM:@:D

amúgy 2011-ben elnyerte a 'legszexisebb a zeneiparban' díjat, jóval maga mögött hagyva rihannát és beyoncét..

szóval egyedinek egyedi, szépnek szép:D és nekem bejön, mivel a feleségem lesz :D:D

2012. jún. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedi, és csak neki áll jól! :)

Gyönyörű csaj, nem tudok mit hozzá fűzni, 10/10-es.

2012. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Bones 2.0 ***** válasza:

a stílusa egyedi az bizti ;) ne neki ez áll jól, és szerintem szép igen lehet h nem az a csöcsösbögyös nő de akkor is csini, de a hangja kárpótol minden mert csodálatosan énekel ha fiú lennek hmm... bevállalnám

am itt van néhány kép amin sztem sokkal szebb <3

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű és iszonyú tehetséges, egyedi, aranyos, csodás hangú éneksnő. Imádom.
2013. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom sokan mit szeretnek rajta, az ő hangjánál sokkal szebb pl Christina Aguileráé, Lady Gagáé, Amy Lee (Evanescence) és Avril lavigne nek is van ilyen hangja szerintem mint neki, az Evanesnek és a nightwishnek tatunak elég jó dalai vannak, főleg az ének dallama meg a gitár jó bennük, na meg a zongora, ők tényleg tehetségesek, és páran sokkal rockosabbak :) , Avril-nek, Amy-nek gyönyörű az arca, a szemei, a haja, mindene, de a Lullacry énekesnője is gyönyörű szép,

és azt nem mondhatnám hogy attól hogy feltűnő meg rikító a haja, attól egyedi lenne, mert sok csaj van akinek rózsaszín, lila vagy vörös, piros a haja. Másoknak sokkal előbb volt vörös meg pink haja, mint neki.

Pink is elég vagány és extrém, na neki van stílusa, egyedisége, akár szereti valaki, akár nem. Ő tényleg önmagát adja. Elég förtelmes ruhákat szokott hordani Hayley. Bombázónak vagy szépségnek főleg nem mondanám, egy két felvételen és fotón látszik hogy tök lapos a csaj, szal nem valami nőies.

A répa hajtól egyenesen rosszúl vagyok, olyan mintha kopott, lenőtt, igénytelen lenne. Amúgy más csajok is hordanak bakancsot, vagy tornacipőt, deszkás holmit, szal nem tartom egyedinek.

A tettoojánál is vannak sokal szebben tetovált piercinges csajok. pl az LA ink ben :)

Christanna Loken is szép nő, Mila Kunis is, Yulia Volkova is, Christina Ricchi is, de a paramore énekesnője nem, sőt egy két klipjében és a sérójával, meg azzal a fura szemüveg félével olyan volt mintha Lady Gagát utánozta volna.

2013. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Sztem abszolút egyedi, nagyon tehetséges, és egy-két hozzászólásnál röhögtem, főleg amikor azt írták h Lady Gaga tehetségesebb/jobb/szebb....khm...hát nem éppen. És arról sem tehet, hogy nem bombázó v ilyesmi, itt nem ez a lényeg. Én egyáltalán nem így gondolom, és amúgy is elég nehéz manapság egyedinek lenni, úgy, hogy pár év múlva ne kerüljön az adott személy a süllyesztőbe. Ha belegondol az ember nagyon sok tehetséges személy van, olyan is van aki fantasztikus énekes v zenész v színész stb. mégsincs felkapva mint Justin Bieber v a One Direction
2015. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!