Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen ember Harry Styles?

Milyen ember Harry Styles?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, tudom, de leginkább rajongókhoz szól a kérdésem. Én nem vagyok 1D fan, viszont nagyon bejönnek a Harryről szóló kitalált fanfictionok. De milyen Harry valójában? Egyik történetbe egy hímringyó, aki minden másodil csajjal lefekszik, s hozzáteszem a média is ezt hírdeti, a másikban meg ilyen piálós, drogozós énjét mutatják be. Oké, tudom, hogy a fanfiction nem a valóság, és a valódi énjét csak a családja, barátai ismerhetik, mert ugye mutatni kell valami arcot a médiának. Szerintetek milyen belül? Illetve szerintetek tényleg kihasználják rajongókat? (Olvastam angolul egy cikket, hogy egy csajt 3 bandatag húzott meg...) 17L
2015. júl. 26. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyen ember? Azt csak a személyes, közeli ismerősei tudhatják.
2015. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A médiának egész biztos remek maszkot mutatnak, így csak találgatni lehet milyen ember.

Talán kissé beképzeltnek gondolom (van is mire), de normális embernek.

2015. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azt biztos nem FF-ből fogod megtudni.
2015. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok az előttem szólóhoz,ha valóban meg akarod ismerni,akkor nézz róla képeket,intetjúkat, olvass róla,mert fanfictionok alapján nem fogod megismerni.

Pont ő mondta a This is us-ban(egy dokumentumfilm róluk) hogy sokan olyannak látják,amilyennek a média mutatja, de örül,hogy szerencsére vannak olyanok,akik a valódi énjét ismerik.

A médiának mutatnia kell valamilyennek,általában nőcsábásznak állítják be,ami egy okból érthető is,hiszen minden adottsága meg van hogy vonzza a nőket.De az az igazság,hogy nagyon rendes fiú és kevés olyan ember van,aki ilyen korúan ennyire tisztelné a nőket, ahogy ő teszi.Általábn sok mindenkivel összehozzák,de egy,ez nem mindegyik igaz,kettő,pedig sokan csak a hírnevéért akaszkodnak rá,álbarátnők...Az,hogy kihasználjon egy lányt a többiekkel,az teljesen kizárt.Hol olvastad ezt a cikket?Egyébként szokott udvarolni nőknek,nagyon Harry-sen...nem tudom,ezt így nem lehet leírni,de mindenkit le tud venni a lábáról.

Drogozós,piálós énje...én nem tudom mit olvastál,de ennél távolabb nem is lehetne Az igazságtól.Életében nem drogozott,még egy szál cigit se szívott el és most két alkalom ugrik be,amikor látták hazajönni egy buliból,ahol nyilván ivott,de hát ki nem iszik egyszer-egyszer?De ez abszolút fals kép.

Hogy milyen a valódi énje?Szerintem egyszerűen elragadó.Én amikor megismertem őket,egyből Harry személyiségébe zúgtam bele.Azonkívül,hogy a külseje is isteni(bocsi,ezt muszáj volt:D),belsőleg is ugyanolyan csodálatos.A hangját imádom.Mély,rekedtes bariton és látszik,hogy éneklés közben minden szenvedélyt belevisz.Rohadt stílusosan öltözködik.A humoráért is odavagyok,mégha mások a fejüket fogják is miatta :D Hihetetlen szeretet van benne,imádja a családját,a rajongókat,a bandatársait...a koncerteken tényleg minden figyelme a rajongókra irányul,ölelgeti őket,rengetegszer elmodja,mennyire köszöni...hatalmas szíve van.A bandával együtt jótékonykodnak,ahol tudnak, adakoznak,minden.És nem csak olyan tessék-lássék módon teszik,hanem komolyan is érdekli őket az,amin/akiken segítenek.Most pl.megint indítottak egy új projektet,amivel konkrétan demokratikusan jobbá szeretnék tenni a világot ês nem tudom felfogni,hogy míg más sztárok botrányt botrányra halmoznak,füveznek,mittudom én,addig ők ilyesmiken igyekeznek,és mégis annyi utálatot kapnak...

Szóval visszatérve.Hazza elég érett,koránál sokkal komolyabban gondolkodik,és érzékeny.Nem tudom más sztárt hányszor láttál sírni,de ő nem rejti el az érzéseit,három alkalommal is van,hogy sír.Egyszer a rengeteg negatív kritika és bántás miatt(közben szerencsére megtanulta leszarni az utálkozókat) egyszer a ghánai gyerekek miatt,egyszer pedig egy koncerten valamiért.

Egyébként derűs alkat,imád poénkodni a többiekkel,nagyon aranyos pofákat vág...Perverz,nem is kicsit :D

Mostanában,vagyis 2014-15 környékén aprócskát megváltozott(ahogy a többiek is)megkomolyodott,érettebb lett...és szörnyű loboncot növesztett :D

Most írtam egy kész jellemzést róla,de igazából visszaolvasva annyira nem lett kifejező...tényleg csak úgy lehet megismerni,ha olvasol,nézel róla valamiket,mert a jelleme és a stílusa csak úgy jön át.

Most ez lehet,hogy elfogult lett,de nagyon csodálom ezt az embert és tényleg nagyon szeretem.

A vévére próbálok megemlíteni negatívumokat is...lehet,hogy időnként beképzelt...vagy figyelmetlen..meg nyilván vannak hibái és olyan jó és roszz tulajdonságai,amikről nem tudunk,de szerintem akkor is egy csodálatos fiú.

2015. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb ember a világon! Legalábbis az alapján, amit láthatunk és azon emberek beszámolója alapján, akik voltak olyan szerencsések, hogy találkozhassanak vele.
2015. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Harry az egyik legértékesebb ember a világon abbol amit én és még egy páran latunk. Vicces, érzékeny, nem fél bevallani hogy mennyire szereti az anyukáját es a sok utálkozás ellenére jo ember maradt. Én sem ismerem ÚGY. De szerintem ne az alapjan iteljetek meg őt amit a fanfictionokban meg egyéb blogokban olvastok. Remélem érthető volt amit irtam es nem bántottam meg vele senkit.
2015. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!