Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudok Selena Gomeztől...

Hogyan tudok Selena Gomeztől aláírást kérni?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen is, hogy sokan írtak egy e-mailt egy bizonyos címre Selenának és küldött nekik aláírást! Én is szeretnék, írtam is neki régebben egy e-mailra (lehet nem jó címre küldtem) de nem érkezett semmi (évekkel ezelőtt történt). Nagyon szeretnék egyet és nagyon hálás lennék ha valaki le írná az e-mail címét! Köszönöm!! 14/L

2015. jún. 29. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Selena Gomez

July Moon Productions, Inc.

20335 Ventura Blvd.

Suite 225

Woodland Hills, CA 9136

USA



Erre a postacímre írsz egy levelet. De mielőtt nagyon bele éled magad elárulok egy titkot. A leveled valószínűleg sosem jut az ő kezébe, és nem is az ő kézírását fogod megkapni. Ezeket a leveleket ügyintézők bontják ki, és ők is küldik vissza. Küldenek egy tömeggyártásba kinyomtatott képet, amin az aláírása is nyomtatott. Nagyobb hírességeknél szinte mindig így van. Idejük sincs rá hogy egyenként rajongói leveleket olvasgassanak.

2015. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)!
2015. jún. 29. 21:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy ez így működik :/ de azért mégis valami és örülnék neki :)
2015. jún. 29. 21:59
 4/4 anonim válasza:
EN IS AKAROK OLYAN ALAIRAST SELENA GOMEZTOOOOOL!!!!ADJATOK !!!! MOST!!!O ELETEM ERTELME !! MINDENEMET NEKI ADNAM!😻😍
2017. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!