Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kiszereti Michael jacksont és...

Kiszereti Michael jacksont és ki utálja? ki hiszi hogy pedofil volt és ki nem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a zenéit. Bár szerintem messze nincs a legnagyobb előadók és zenekarok szintjén, de ennek ellenére nagyon magas színvonalon szórakoztatott és jó dalai voltak. És így is az átlag popelőadók közül magasan kiemelkedett és egy más nívó volt az ő neve. Ez meg másrészt valahol természetesen, főleg az én ízlésem szempontjából, hogy egy popslágereket gyártó előadó nem lehet olyan jó, mint mondjuk egy alternatív vagy progresszív rock előadó. Tehát szerintem abból a műfajból, stílusból eléggé kihozta a max.-ot amiben szerepelt. Szerintem nem volt pedofil, csak lelkében egy örök gyerek volt, nem tudott egyszerűen felnőni, ez persze kicsit abnormális dolog, de ezért volt, hogy nagyon kötődött a gyerekekhez. Egyébként azt hiszem, hogy az apja verte, tehát ennek a fajta "deformációjának", valószínűleg ezek a kiskori traumák lehetnek az okozói.
2015. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és mint embert is szeretem, nagyon jó, tiszta lelkű, jó szándékú ember volt. Csak ez a gyerek dolog és a későbbi dolgai miatt sajnos a végére egy emberi roncs lett belőle, de mindig is jó ember volt, ennek ellenére.
2015. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nincs igazad minden müfalyban megállta a helyét sokan elmondták akik együtt dolgoztak vele akik láthatták milyen munka közben ha kellet rappelt mások is mondták hogy egy hangszer volt Bár szerintem messze nincs a legnagyobb előadók és zenekarok szintjén ez mi akar lenni szerinted ki volt hatással a zenére hatással volt country zenére



Chris Young: “Tudod nincs sok ember, aki annyi lemezt eladott vagy általánosságban olyan hatással volt a zenére, mint Michael Jackson. Michael nagyon sok dala le van töltve a telefonomra. Valószínűleg több, mint a legtöbb country zenésztől, néhány kivételével. Úgy értem kétlem, hogy ne akarná bárki az ő zenei karrierjének a nagyságát akármelyik műfajban is legyen.”: “Tudod nincs sok ember, aki annyi lemezt eladott vagy általánosságban olyan hatással volt a zenére, mint Michael Jackson. Michael nagyon sok dala le van töltve a telefonomra. Valószínűleg több, mint a legtöbb country zenésztől, néhány kivételével. Úgy értem kétlem, hogy ne akarná bárki az ő zenei karrierjének a nagyságát akármelyik műfajban is legyen.”


Chris Young: “Tudod nincs sok ember, aki annyi lemezt eladott vagy általánosságban olyan hatással volt a zenére, mint Michael Jackson. Michael nagyon sok dala le van töltve a telefonomra. Valószínűleg több, mint a legtöbb country zenésztől, néhány kivételével. Úgy értem kétlem, hogy ne akarná bárki az ő zenei karrierjének a nagyságát akármelyik műfajban is legyen.


eszt chris young mondta michaelről



Charlie Worsham: “Hogy ne tisztelnéd és szeretnéd Michael Jacksont művészként? Ez a fajta személyiség nem létezett ameddig nem jött Michael. A zene annyiféle korszakának része volt és ő egyike azoknak a srácoknak, akivel kapcsolatban nem számított, hogy ő volt-e éppen abban az időszakban a legnépszerűbb vagy sem, de mégis oda kellett figyelni arra, amit csinált. A hatása a groove-ra, a beatre és a ritmusra és az, ahogyan egyesítette a táncot és a szórakoztatóművészetet – mert nemcsak zenészként és énekesként volt fantasztikus -, szerintem ebből mind tanulhatunk, különösen a mai világban. Nem teheted meg, hogy csak énekelsz. Szórakoztatnod kell az embereket és ő volt a megtestesült szórakoztatóművész



LeAnn Rimes: “Úgy gondolom mindig sok ponton azonosulni tudok vele, mert én magam is gyerek voltam, amikor elkezdtem. Számomra ő minden idők egyik legjobb énekese és szórakoztatóművésze. Neki volt a legőrültebb hangja 5 évesen, amit valaha hallottam és az ahogyan összekapcsolódott a közönséggel, az, hogy akkora multitehetség volt, mindenben nagyon jó. Az zenéje örökké él és élni fog.”



Kenny Rogers: “Találkoztam Michael Jacksonnal és elég jól ismertem. A srác kicsit zavart volt, de annyira tehetséges. Néztem a This Is It dokumentumfilmet. A fickó… kifullasztott 19 éves kölyköket is, amikor vele táncoltak. A zenét nemcsak csinálta. Ő maga zene volt. Ő volt a zene. Nemcsak nagyszerűen énekelt, de nagyszerűen is táncolt. Értette, hogy mivel rendelkezik és hogyan használja



Kimberly Perry a The Band Perry-ből: “Michael Jackson az egyik kedvenc előadóm. És amikor összeállítjuk egy előadásunkat az ACM vagy CMA díjkiosztóra akkor azzal kezdjük, hogy Michael Jackson videókat nézünk. Mindig nagyon inspirál minket a tánca, de a színpadi jelenléte is. Ismered az előadásunkat a Done című dalhoz a 2013-as ACM díjkiosztón? Volt ez a Michael videó, amiben elkezdte a showt és kirobbant a színpadra valahogy és csak ott állt. Nos, mi is ott álltunk vagy öt másodpercig a drámai hatás kedvéért az ACM előadás alatt, de ő körülbelül egy percig állt ott, a közönség meg csak őrjöngött. “


Neil Perry: “Szerintem egyre hangosabb lett a tömeg.”



Kimberly Perry: “Úgy gondolom, hogy ő menő, mert átszelt minden műfaji, nemzeti és nemzetközi és fajok közötti határt. Mindenki szerelmes volt ebbe a fickóba. Fenomenális szórakoztatóművész.”



rapperek Pharrell Williams 50 cent akon szóval ebből is van sok



Amy Winehouse ra is hatással volt



női rapperek Salt-n-Pepa Missy Elliot


és slash na ennyi

2015. jún. 27. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem hallottam rappelni, a híresebb számaiban nem azt teszi. Ő egy popelőadó volt alapjába véve, néha keverte a pop-ot egy disco-sabb, funk-osabb, olykor rock-osabb beütéssel, de alapvetően populáris dalai voltak. Progresszív rock-ba például sose dolgozott, de alternatív-ba se, és annak rengeteg alműfajába se.


Persze sok mindenkire hatással volt, de ez alapjába véve nem jelent számomra semmit, attól még ugyanúgy azt gondolom, hogy jó dalokat gyártott, de egy igazán átütő, az életemet végigkísérő, katarzis okozó dala nem volt soha, de még a közeli se. Szerintem éppen ezért messze nincs a legjobb zenészek közt, de jól tudott szórakoztatni, sok egész jó dala volt, és igazán jeles, kiemelkedő és emlékezetes egyénisége volt a pop világának. De a zene, mint minden művészet, egyébként meg ilyen, mindenki hatással van mindenkire, ez egy ilyen körforgás, sokszor ez még nem jelent jót.

2015. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként nem értem ezt a hozzállást. Kiírtál egy kérdést, ahova őszinte válaszokat vársz vele kapcsolatba. Én írtam egy kifejezetten pozitív véleményt róla, erre belekötsz abba, hogy miért nem istenítem annyira, hogy a legnagyszerűbb előadók közé soroljam. Megértem, hogy te isteníted, de akkor ne írj ki kérdést, olyan kéréssel, hogy írjunk őszinte véleményeket, hogyha csak azt tudod elfogadni vele kapcsolatosan, mint véleményt, ha valaki az egekbe magasztalja és istenként kezelve sztárolja. Én alapvetően szeretem a munkásságát, sokra tartom mint embert, kedvelem, mint embert (bár ugye személyesen természetesen nem ismerem), ebbe a popvilágba nem tartom túlértékelésnek a sztárolását, de úgy mint a világ egyik legjobb előadói/zenekarai közt szerepel, úgy túlértékeltnek tartom. Számomra mondjuk ezek a zenék ott vannak a világ legjobb zenéi közt, csak, hogy párat linkeljek, ő nincs ott, őt csak szeretem: https://www.youtube.com/watch?v=pitwR8jPd_M

https://www.youtube.com/watch?v=wUL8NklXDsw

https://www.youtube.com/watch?v=9e-AeRiDEBw

https://www.youtube.com/watch?v=sVYpJstj5vg

https://www.youtube.com/watch?v=dpmAY059TTY

https://www.youtube.com/watch?v=GwVLMJrwKyM

https://www.youtube.com/watch?v=yYwpnG-rkHI

2015. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De gustibus non est disputandum.
2015. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Imadom. Egy jo ember volt ahogy videokbol kiderult! Szálljatok mar le a pedofil temarol unalmas lejart sz@rok vagytok mar.
2015. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem szerettem mert csak vinnyogott, nyögdécselt meg hátrafelé csúszkált. Nekem ez nem zene.
2015. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Earth Song

man in the mirror

smooth criminal

meg még sok más


és ha nem tudnád hirres volt a csuklássairol

és a táncárol

2015. jún. 29. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy híres volt, jól tudja ezt a válaszadó is, látszik a válaszából, hogy tudja, de képzeld, neki ez ennek ellenére mégsem jön be... van ilyen. De ezt te nem tudod megérteni, kedves kérdező.
2015. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!