Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Bernáth Józsefrő...

Mit gondoltok Bernáth Józsefről, a konyfőnökből?

Figyelt kérdés
Jó pasi? Járnátok vele?

2015. jún. 18. 10:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az amiben azt mondja, hogy felesleges 2 év volt, hamarabb tanulta volna meg a dolgokat külföldön.

https://www.youtube.com/watch?v=pn_uUTUzV4Y&list=FLI0ByaRpUl..

Nem kötelező egyet érteni vele, lehet menni és utánacsinálni.

Vannak olyan munkák, ahol hiába tanulod meg az alapokat elméletben, akkor fogod igazán tudni, amikor már ott vagy, és csinálni kell.

2015. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 SeriousGirl ***** válasza:
77%
Nézd, szerintem ebben semmi rossz nincs...sok ember van úgy, hogy megcsinál valamit és utána jön rá hogy feleslegesen....szóval tapasztalat kérdése az egész...neki szerencséje volt akkor.
2015. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon jóképű és szexi férfi, nagyon édes mosollyal.

Én bírtam a műsorban is.

El tudnám képzelni magam mellett ;)

2015. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%
Én biztosan nem járnék Bernáth Józsival. Egyszerűen nem bírom megérteni, hogy mi vonzó lehet ebben a beképzelt sörhasú, kopaszodó alakban.
2015. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése. Lehet, hogy aki neked bejön, azt én bottal sem...
2015. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha igazán jó szakács, szakember lenne, akkor nem járatná le magát egy ilyen értelmetlen műsorral sok pénzért. Amit a képernyőn keresztül csinál, annak semmi értelme, ez a szakmája megszégyenítése, ripacskodás, semmi más.
2015. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a műsorban inkább szerepet játszik. Egy nagyon szigorú zsűritagot. Ennyi.

De a külön riportokban meg már a műsorban, ha versenyzőktől búcsúznak el, akkor ott is látszik, hogy annyira nem is kegyetlen, mint amit játszik, sőt.


A Fördős zé már sokkal inkább olyan a műsorban, mint amilyen alapjáraton. Beképzelt, el van szállva magától, azt hiszi vicces. Unszimpi, pasiként is.


A Séf meg szintén nem jön be nekem, mint pasi, nem néz ki jól, semmi. De nem taszít úgy, mint a zé.

2015. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem ártana, ha Bernáth Józsi a nárciuzmusát egy pszichológussal kezeltetné. Annyira el van szállva magától, hogy azt hiszi körülötte forog a világ.
2015. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!