Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik kis sztárocska orrát...

Melyik kis sztárocska orrát törnétek be legszívesebben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 14:03
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
62%

Am az nem igaz hogy ezek nem ártottak senkinek semmit. A tvben rádióban stb... ezeket mutogatják. Mi meg idegeskedünk, és ez nem tessz jót. Meg hát én Robert Pattinson képétől rosszul vagyok. Főleg hogy olyanokat mondott hogy három naponta fürdik és csak akkor ha bűzlik. Undorító. Legalább a szokásairól tartotta volna a száját. És Bocsi a pattinson rajongóknak. Ja és nem vagyok féltékeny. Egy énekesnőre vagyok féltékeny de őt nem szidom.

előző voltam....

2010. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
az összes disney sztárét kivéve Ashley Tisdale-ét!
2010. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Győzike, Szabó Máté (szinkronszínész)
2010. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
76%
Ártott neked mert adják őket tv-ben rádióban stb.??Ők ebből élnek könyörgöm.Amúgy meg ha nem tetszik ami megy a tv-ben nem kell bekapcsolni...
2010. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
92%
Én megértem azokat,akik minden ilyen "apucinak sok a pénze megyek híreskedni" jellegű tini "sztárnak" bevernék a pofáját,mert néha én is így érzem.De attól még a többieknek is igaza van.Sajnos hiába olyan Miley Cyrsnak meg Selena Gomeznek a hangja,mint ha nem olajozták volna meg az ajtót és az énekelne,nem tehetünk érte semmit.És Robert Pattinson meg Kristen is ebből él meg.Akármilyen undorító amit Kiszel Tünde csinál,ő meg abból él meg.Mindenkit fizetnek valamiért.És sajnos ebbe nem szólhatunk bele.De attól még abban teljesen egyet értek hogy helyre kéne tenni őket,csak nem veréssel.Bocsánat,ha esetleg ezzel valakit megsértettem.
2010. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
62%
Robert Pattinson , Taylor Swift , AFC , Idiot Side , Tokio Hotel !!!!! Ezeket szivesen leütném!!! :D xD
2010. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
13%
Uhh de sok itt az irigy emberke XD. Igaz párat én sem bírok de azért sunáznám őket :D
2010. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
hmm így nagyon egyikét sem, meg vagyok békélve az emberekkel és féltékeny sem vagyok egyik sztárra sem,de mondjuk a Benkő ,,majdnem feleségéből" ,,dekoratív médiaszemélyiséggé" avanzsált Editét azt úgy szívemszerint beágyaznám vissza az anyaméhbe...
2010. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Miley Cyruse,Kiszel Tünde,Voksán Virág,Benkő dániel,Horváth Éva,Dundika,Hien,Lüszike,Barbee,Bódy szilvi.... tovább is van, mondjam még?
2010. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
valkó esztike, lilu, zámbó árpy:D
2010. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!