Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Violetta Live...

Szerintetek a Violetta Live koncerten lehet fényképezkedni, találkozni a szereplőkkel úgy, hogy nincs platina jegy? Ha igen akkor, hogy lehetne?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem véletlenül árulnak platinajegyet.

2015. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet csak ahhoz meg kell ismerni egy platina jegyest akivel majd valahogy talalkozol es megkered h amikor ott van Tiniekkel akkor kerdeztesse meg v kerdezze meg h hol lesznek a koncert utan es akkor te majd odamesz. sztem eleg jo kis terv😁
2015. ápr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jaj de kis bájosan naivak vagytok. Persze, mert a platina jegyesekkel bájcsevegnek és meg is mondják, hogy mi a terv. Nem lesz ott néhány marcona biztonsági alak, aki a képek után azonnal elhajtja az embert meg ilyesmi. :D

Nem, valószínűleg nincs ilyenekre esélyed csak úgy. Ha szeretnél képeket csinálni, akkor vegyél drágább jegyet, ennyi. Nem véletlen árulnak olyat is.

2015. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de ha úgyvesszük nem csak azért van a platina jegy,hogy találkozhass velük,hanem hogy az egész koncerten jól láss.A többi koncertről láttam pár képet hogy a rajongókkal fényképezkedtek nyilván nem mindenkinek volt platina jegye:) habár szívesen elfogadnék egy platina jegyet,persze hogy jobb mint a többi jegy:) de nekem már az is jó hogy ott lehetek:)
2015. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En iw igy gondolom mint az elottem levok. Nem nagyon van ra esely, hogy talalkozz veluk, arra pedig foleg, hogy fotozkodjatok. Nyilvan ezert van a platina jegy. De aki igazi Violetta rajongo annak mar az is nagy dolog, hogy ott lehet. Egyebkent ki hol ul ??
2015. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én nagyon hátul ..legolcsóbb jegy.:c

Te?

2015. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha elkapod őket az utcán simán leál adni egy autogrammot. A platina jegy azért olyan drága, mert bemehetsz a Backstage-be és ha tudsz spanyolul válthatsz velük pár szót. Az nem csak olyan ,,sima" (tehát autogramm+fotó) hanem kicsit személyesebb vagy hogyismondjam.
2015. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igazad van szerintem :)
2015. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én és a barátnőmnek az a tervünk hogy a koncert után amerre megy a kocsijuk akkor arrafelé követjük őket az egészen a hotelig ahová mennek és akkor másnap pedig majd biztos hogy sétálnak Budapest utcáin meg fotózkodnak úgyhogy majd akkor megpróbálunk velük találkozni de ha nem akkor is megpróbáltunk mindent majd legközelebb 😉❤️💜
2015. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én akarok velük találkozni:33
2015. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!