Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Menő ez a gyerek? Ha igen,...

Menő ez a gyerek? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 2. 17:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9/10 az körülbelül 2012-es kép. :) [link] Magyarázzátok már el nekem,mi bajotok ezzel a stílussal? Mert nem értem.
2015. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
egy szót mondok: bazári.
2015. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Amúgy egy másik kérdésnél már leírtam hogy nekem mi a problémám vele, a kedvedért bemásolom.


"Mert egyszerűen buta és ostoba. Elfelejtette hogy egy putris kis senki gyerek volt, akit még a saját apja is eldobott, és most meg hogy híres meg van pénze úgy viselkedik mint ha valami életcsászár lenne, aki bármit következmény nélkül megtehet. Nincs erkölcse se bármilyen értékrendje. Tudja hogy az ügyvédek meg a menedzserek minden szarból kimossák. De az ostoba üres fejű kislány rajongói nem jutnak el soha odáig intellektusba, hogy ezt felfogják."

2015. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Elfelejtette? Folyton adomanyozik,segit a beteg gyerekeken,iskolat epítetett es meg sorolhatnam. De jogosan mondod,2013-14-ben tenyleg a padlon volt,elismerem.DE megvaltozott,bocsanatot kert,ujra studioba jar teljesen normalis eletet el. Nem drogozik,nincsenek bortranyai stb.
2015. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
építtetett* segít* elejtettem nemi helyesírasi hibat,sorry 😄
2015. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

# 10, megsúgom: Valami, attól, hogy sok hülye követi, még nem feltétlen lesz jó. Ha te a követők mennyiségéből vonod le azt, a következtetést, hogy "az a valami biztos jó", akkor az már rég rossz, drágám :)

Akármennyi hülye is vesz fel térdig lógó nadrágot, lakk hatású rikító bőrdzsekit, és neon sárga szegecses fullcape-et, ezek a dolgok akkor is rondák, és ízléstelenek maradnak.

2015. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*fullcap-et
2015. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, de attól hogy még nektek nem tetszik, másoknak sem tetszhet? Akinek tetszik annak ízlésficama van? Elég gyerekes felfogás, ne haragudj :)
2015. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami valakinek tetszik, de attól az a valami még túlmehet egy határon. Igen, vannak ízlésficamos emberek.
2015. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy "Menő ez a gyerek?" Hiába van szar stilusa akkor is ez a menő. (Megjegyzem egyáltalán nincs szar stilusa sőőt..) Szóval a válasz IGEN.
2015. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!