Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek tegnapi...

Mi a véleményetek tegnapi vacsoracsatáról?

Figyelt kérdés
Undorítóan viselkedtek a "vendégek" Tabáni Istvánnál. Én biztos nem hagytam volna szó nélkül!!
2010. febr. 17. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ki vagyok akadva,nagy sztároknak képzelik magukat,Ernyei Bélával az élen,de viselkedni egyik se tud,kíváncsi lettem volna rájuk,hogy ők mit műveltek mikor legelőször fakanalat ragadtak.Szerintem István nagyon jól helyt állt,Hajrá István!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én nem láttam, valaki elmesélné mi történt?:) persze csak röviden.
2010. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Röviden:ízléstelen megjegyzéseket tettek István tapasztalatlanságára,cikizték
2010. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokat képzelnek magukról,és ezzel élnek vissza,meg István szerénységével,pedig egyikük"művészete" se mehet Istváné közelébe sem.Itt nem a konyhaira gondoltam,de lehet,hogy még az sem.

Kiábránditó volt!

Hajrá! István!

2010. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

néztem, és én is felháborítónak tartom!

István nem egy olyan ember, mint a többi "sztár", ő nyugis, csöndes emberke...

a műsorból kiderült, hogy még soha nem fogadott vendégeket, akkor meg nem értem, miért, mondták, hogy lassú meg satöbbi

2010. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell ennek akkora feneket keríteni

csak viccelődtek, és Tabáni is értette a poént.

legalábbis nekem nem úgy jött le, hogy 'mert celebek,mit meg nem engednek maguknak'...

és nem kell félteni Istvánt,ha akarta volna, úgyis megvédte volna magát.. ha nem akkor meg vessen magára, nem kell ezért sajnálni.

2010. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!