Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szimpatikus a számotokra Hugh...

Szimpatikus a számotokra Hugh Hefner, a Playboy, meg az egész felhajtás, amit csinál?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Biztos nagy arc lehet, de ahhoz h összefeküdjek vele gusztus kéne... de annyi pénzért+hírnévért+ajándékokért...stbstbstb végülis bárki megtenné...jóformán semmit nem kell csinálnod és mindenből a leg-leg-leg dolgot kapod...
2010. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én rendszeresen nézem a Playbhoy villa lányait, és elég vegyesek az érzéseim. Először elítéltem őket, de most hogy szinte már minden részt láttam, egy kicsit megkedveltem a lányokat, és így már pozitívabb a véleményem a műsorról. Megteheti Hugh Heffner, hogy fiatal bombázókkal veszi körül magát, és mindent, majdnem mindent megad nekik. Nyílván sokan lennének a helyében. Ha férfi lennék, és gazdag, lehet, hogy ugyanezt tenném. Ki tudja? Másrészt meg, végülis ezek a lányok sem boldogok, ha belegondolsz. Csak ideig, óráig. Na, jó! Évekig! De végülis, mindegyik eljön majd, mert egy idő után már másra vágynak. Arra, ami igazán fontos az életben, és amit Hefftől nem kaphatnak meg! Különben Heff szimpatikusnak tűnik, így a képernyőn keresztül.
2010. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintetek tényleg szexel a lányokkal? Gondolom, hogy valamit adnak érte cserébe! De Heffner már elég öreg! Ki nem nézném belőle, hogy tud még rajzolni a cerkájával!
2010. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ha úgy néznék ki ahogy azok a lányok,akikkel lakik,lehet én is kipróbálnám a dolgot..jó buli lehet..de nem hosszútávon..és csakis szex nélkül.
2010. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam, hogy Holly-val olyan komoly volt a kapcsolatuk, hogy még gyerekkel is próbálkoztak. Csak ugye Hef már olyan öreg, hogy sehol semmi...

De azért nem néztem volna ki belőle, hogy tényleg szexeljen vele.De lehet úgy gondolta, hogy ha összejön egy trónörökös, akkor neki is csurran-cseppen a Playboy vagyonból...


Amúgy meg Kendra azt nyilatkozta, hogy ő soha nem feküdt le Hef-el. Gondolom ő meg Bridget csak kellékek voltak, hogy 3 szőke csaj legyen.

2010. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!