Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Demcsák Zsuzsa. Vs Férje. Ki...

Demcsák Zsuzsa. Vs Férje. Ki kinek szurkol?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szurkolok egyiknek sem.

Művelt, kulturált emberek normálisan tudják intézni a válásukat, már a gyerekekre való tekintettel is.

Újságok címlapján sárral dobálóznak, kiteregetik a szennyest. Nem kéne így viselkedniük, vagy legalábbis csendesen megoldani a gondjaikat.

2015. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban alaposan összeverte a volt férje, akkor Demcsáknak. De nem kellene a nyílvánosság előtt mocskolni egymást.
2015. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, ki az a Demcsák Zsuzsa és nem is akarom tudni.

Egyébkét régebben a Fradinak szurkoltam. :)

2015. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A Tengerész ***** válasza:
Mér ezek kicsodák? Valakik?
2015. febr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek kik???

Én a Diósgyőrnek szúrkolok, azok valakik.

2015. febr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Soha nem bírtam felfogni azt, hogy mi közük van az embereknek a mások magánéletéhez. Mit kell azon csámcsogni, szurkolni, szórakozni. Nem értem azokat sem, akik árúba bocsájtják ilyen módon a magánéletüket, és belekavarva a gyereküket is, mert az tuti, hogy nem tesz jót az ő lelkivilágának, és nincsenek felelős döntési helyzetben.


Azontúl nem tudom, hogy ki az a Demcsák Zsuzsa, vagy ki a férje. Amúgy meg az igazságnak, békének és szeretetnek szurkolok, mert ezerszer fontosabbnak tartom, mint azt, hogy 20 ember kerget egy labdát, kettő meg vár rá, hogy hátha elkapja.

2015. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bírót kihagytad...annak is lehet szurkolni, akár a pályán, akár a tárgyalóteremben.

Egyébként mi az újdonság egy válóperben?

2015. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!