Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kiszel Tünde mért van kiadva,...

Kiszel Tünde mért van kiadva, és mért várja Mező Misi bocsánatkérését?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy a rising sztár-ban mondott valamit a nőkről.. talán...
2015. febr. 1. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Valószínűleg részéről ez csak egy újabb szánalmas próbálkozás, hogy a neve visszakerüljön a címlapokra. Másrészről viszont Mező Misi egy tanulatlan paraszt. Amennyi butaságot összehord, csoda, hogy még foglalkoztatják a TV-ben. Bár, lehet, hogy ez kell a népnek, nem tudom. Mindenesetre szerintem vállalhatatlan az az ember.
2015. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a családunknak személyes ismerőse. Azért nem kéne így lehordani.Nagyon jó ember...

És mire gondoltál mit hord össze ?

2015. febr. 1. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen nem ismerem, így nem tudom, hogy a hétköznapokban milyen ember lehet. Viszont, amit a képernyőn csinál, az nem szimpatikus. Az egyik adásban például váltig hajtogatta az egyik versenyzőnek, hogy márpedig meg kell, hogy bocsásson a gyilkos apjának, mert isten is ezt akarja, isten is megbocsájt mindannyiunknak blablabla... Szegény gyereken már látszott, hogy ha nem szól közbe a műsorvezető, akkor visszaszólt volna valami ilyesmit: "bocs, de nem hiszek istenben", vagy valami ehhez hasonlót. A vallásosakkal, amúgy nincsen semmi bajom, mindaddig, amíg nem tukmálják másra "világnézeteiket". Amúgy sem túl okos ember, ha valaki tiszta szívből hisz, nem kell még mást is traktálnia vele.

Aztán ezenkívül még jó néhány számomra vállalhatatlan megnyilvánulása volt a műsorban, az egyik még az volt, amikor a kis cigány gyereket éltette, hogy milyen bátor, hogy ilyen fiatalon gyereket vállat. No komment.

2015. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a gyerek vésztőről. (akinek gyilkos az édesapja) ő hisz istenben nem ? Legalábbis egyszer mintha azt hallottam volna. de nem tudom. :)
2015. febr. 1. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Lehet, hogy igazad van, de eléggé kényelmetlenül érezte magát, látszott az arcán. Mindegy, ne prédikáljon, mert nem áll jól neki.

2015. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyeltalán miért van szabadlábon?!
2015. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ki ? :O
2015. febr. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!