Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit írjak a One Directionnak?

Mit írjak a One Directionnak?

Figyelt kérdés
Legfőképpen autogrammot szertnék kérni a fiúktól és már a címet is tudom, hogy hova kell küldeni. Csak még nem tudom hogy mit írjak a levélbe? Ezt hogy szokták? És mivel németes vagyok nem nagyon tudok angolul fogalmazni szóval valaki abban is segíthetne.

2015. jan. 27. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Leírod hogy szeretnél autogrammot kérni. Mellesleg tök 8 mert az a levél soha nem fog az ő kezükbe kerülni, nem fogják ők olvasni. Van egy vagy több erre szakosodott emberük, akik ezeket a leveleket kezelik, nyomtatnak neked egy autógrammos képet valószínűleg (tehát még csak nem is az ő eredeti kézírásukat fogod megkapni) amit vissza küldenek a címedre, és itt a vége.
2015. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért mondom, hogy ne keríts neki túl nagy gőzt, mert csak egy tömeg gyártott papírlapot fogsz kapni, amihez bárki hozzá juthat aki ír oda.
2015. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ostobaság írni nekik, nem foglalkoznak vele
2015. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több ezer levelet kaphatnak naponta, de azt is az ilyen-olyan asszisztensek olvasgatják el. Szomorú, de igaz.
2015. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem hülyeség! Én is próbálkoztam vele és bár a levél küldése szörnyen drága, rá pár hónapra kaptam postán egy dedikált képet. Ugyan választ nem és lehet, hogy az asszisztensek postázták, de az aláírás valódi volt, valószínűleg néha eltöltenek pár órácskát fozók dedikálásával amiket kipostáznak. Még a filctollat is le tudnám kaparni ha akarom /dehogy akarom, szentélyben őrzöm xd/, szóval 100, hogy nem nyomtatva van. Talán Danush-t /youtube-on: xXxCsillagporXxX/ kellene megkérned egy fordításra, nagyon ügyesen csinálja. :) Sok sikert! ♥ xoxo
2015. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hey boys! Im xy lovley girl!Give me autogramm pls! Ha gyorsítani nszeretnéd akkor írd oda. Plese send fast! Im very sick!


De magyarul is leírhatod a rakottkrumpli recepjét, pár smile meg szivecske társaságában. És odaírod a végére jó nagy betűkkel "pls send me photo"az is jó. Ügysem olvassák el. Bár ha nagyon kirívót rajzolsz akkor lehet megmutatják.....


Mindenkinek válaszolnak, bármelyik előadónak írsz, ezt a kiadó, vagy az ügynökség csinálja.

De azért jó ha tudjátok, nem biztos, hogy ők írják alá, lehet csak valamelyik gyakornok.

2015. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszer azt nyilatkozták, hogy utálják azokat a sztárokat, akik nem képesek annyi időt szánni a rajongóikra, hogy néha napján dedikáljanak pár fotót, mert ők nem sajnálják rá sem az idejüket sem a csuklójukat, mert a fanoknak köszönhetnek mindent, ez pedig a minimum. :) Szóval, nagy részben ők dedikálnak, bár senki sem várhatja el tőlük, hogy az ötödik albumuk + az O.T.R.A. turnéjuk előkészületei mellett ők még naphosszatt írosgassanak.
2015. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!