Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Paris Hilton miért keres újra...

Paris Hilton miért keres újra magának "öribarit"?

Figyelt kérdés

Láttam az mtv-n hogy már reklámozzák az új öribari show-t.

Brithanny Flickingerrel mi lett? összevesztek azért szeretne Paris új barátnőt?


2010. febr. 7. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Énis ezen gondolkoztam mikor láttam, h milett az előző öribarival?
2010. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon hülyék vagytok. :D
2010. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát kiderült hogy a csaj csak hírnévre vágyott, vagyis kihasználta Parist. de szerintem amelyik ebbe a showba megy az mind kihasználja, szóval semmi értelme
2010. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól van már,el e higyjétek...ez csak show XD


Összese amúgy 3 öribarija van,wikin fent va az összes...


Szerintem ONCH lett volna a legjobb (amúgy meg Brittany helyes lány,még jó h kihazsnálja Parist...én is azt tettem volna:D)

2010. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Onch?:DD

Én Korin olyan sokat nevettem.

"Otthon engem Bikini Korinak hívnak és ezt a nevet kiérdemeltem, nem felvágásból mondom de kiérdemeltem"az a sírós fej hozzá:DDD


Mindenesetre jó sokszor ismétlik az mtv-n.Nekem Brithanny volt a legszimpatikusabb,

amúgy nem vagyok Paris rajongó de jó volt nézni ezt a sorozatot a feladatokat,a szereplőket.Nem érdekel ha kamu az egész jót szórakoztam.Akkor ezek szerint lesz 2. rész is.

2010. febr. 7. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ténleg Onch fan lettem:D Olyan édes és nagyon jó a stílusa is,csak mondjuk fiú létére elég transzvesztitán öltözködik:D
2010. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

elég érdekes jelenség az biztos:D

rajta is sokat nevettem:P Mondjuk nem értem hogy nem lehet kiszúrni hogy ez nem csaj.AZ öltözködésében is látszik, meg melle sincs.CSakmert amikor bulizni voltak az egyik srácra erősen nyomult és a srácnak még le se esett az elején hogy pasi:D de Paris mellé nem illet volna,olyan talpnyaló stílusa van.

2010. febr. 7. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Az egész egy bázikus,pénzcsináló kamushow.Mert ugye abból sosem elég...
2010. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Paris Hilton miért keres újra magának "öribarit"?" - miért? a pénzért.
2010. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert az első "éhes oroszlán"-nak bizonyult ami azt jelenti hogy ő is híres lett hogy Parissel volt és emiatt inkább csak a hírnév hajtotta nem Paris. És Paris ezért kivágta.
2010. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!