Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Paris Hilton szerintetek szép?

Paris Hilton szerintetek szép?

Figyelt kérdés

Most ne számítsátok bele a botrányait csak a szépségét!


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. nov. 29. 12:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
hát olyan elmegy kategória. nem rossz, de sokszorosan jobb nők is vannak.
2010. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem. Kancsal, nagy az orra, girhes, túl magas, szerintem semmi szép nincs rajta. Egy találomra kiválasztott középiskolai osztályból 10 lányból 9 szebb, ha előnyös sminket kap és szép, drága ruhákat, plusz megcsinálják a haját.


Persze ízlések és pofonok...

2010. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Vannak jobb pillanatai, meg szerintem szebb néhány tömeglánynál, olyan karakteres arca van vagy nem is tudom. Szóval szerintem igen. Bár a cipői még szebbek. :DD
2010. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Jó alakja van, de a feje olyan...hogy is mondjam..fura.
2010. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szép (lenne), de az a fura, erőltetett arckifejezés olyan lehetetlenné (unszimpatikussá) teszi.
2010. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Én nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egy üresfejű liba. Emiatt nem szép. Ha szimpatikus lenne, akkor szépnek tartanám.
2010. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
nem szép. kontaktlencse, műszempilla , smink nélkül szerintem kutya rá sem nézne. az alakja sem szép, magas, csontos, a lábfeje lábujjai meg gusztustalanok is. botrányai nélkül tényleg nem is foglalkozna vele senki.
2010. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy átlagos, egyébként sem ronda kinézetű, jól megcsinált nő (naponta fodrász, kozmetikus, divatos ruhák stb.) A mesterkéltsége, erőltetettsége, illetve a buta bamba tehén tekintete miatt ki nem állhatom.
2010. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Láttam róla egyszer gyerekkori fotókat.Hát közel se olyan mint most!világosbarna hajú, barna szemű lányka volt és még az arca sem volt ilyen "méhecske" tekintetű. Amúgy sem szimpatikus, tipikus buta liba.
2010. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
szép
2010. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!