Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol tudnák írni Szinetár...

Hol tudnák írni Szinetár Dórának? (a fecebook-on kívül. )

Figyelt kérdés
szeretnék írni neki mivel nagyon ,nagyon,nagyon távoli de a rokonom.Én nagyon felnézek rá mivel szerintem nagyon jó énekes ,színész és én is hasonló pályára szeretnék majd lépni,és jó tudni ,hogy van egy híres ember a családba.Ő nem tudja ,nem ismer nem tudja ki vagyok de jó lenne ha tudná ezért szeretnék neki írni.

2015. jan. 6. 23:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Meg Ke$ha utána ki is írta a Twitterre, hogy "Ő egy Cigány...".
2015. jan. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kiskegyed... biztos igaz?
2015. jan. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Egyrészt ő egy intelligens nő, úgyhogy, ha olyat írsz neki, hogy "tudnák", akkor mindenféle rokoni kapcsolatot letagad... Másrészt meg várd meg előadás után.
2015. jan. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, biztos igaz =D
2015. jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Külföldi link? Tudod, hogy náluk mást jelent a cigány? Úgy értem, máshogy vannak megjelenítve?
2015. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat .... a többieknek peddig a válasz: Nem nem általa akarok fölkapaszkodni csak egyszerűen szertnék neki írni ott ahol meg is kapja .Facebookn még egyszer se válszolt.De nem így akarok neki írni ,hogy pl: Szia távoli rokonod vagyok ! vagy valami ilyesmi. hanem csak szeretnék tőle tippeket kérni meg hasonlók.
2015. jan. 7. 12:49
 17/19 anonim ***** válasza:
Nézd, én csak egy rajongó vagyok, sok koncert és színház után beszéltem már vele, de semmi komolyabb kapcsolat nincs köztünk, mégis mindig válaszol Face-n. És ő az, mert utána személyesen is említi a dolgokat, amikről írtunk. Egyébként meg többen is írtuk már, hogy bejárózni kell és akkor tuti válaszol. :D
2015. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Itt a facebook bejegyzése:


[link]

2015. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ugye hogy megmondtam! =D
2015. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!