Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol tudnák írni Szinetár...

Hol tudnák írni Szinetár Dórának? (a fecebook-on kívül. )

Figyelt kérdés
szeretnék írni neki mivel nagyon ,nagyon,nagyon távoli de a rokonom.Én nagyon felnézek rá mivel szerintem nagyon jó énekes ,színész és én is hasonló pályára szeretnék majd lépni,és jó tudni ,hogy van egy híres ember a családba.Ő nem tudja ,nem ismer nem tudja ki vagyok de jó lenne ha tudná ezért szeretnék neki írni.

2015. jan. 6. 23:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Biztos örülni fog neked, főleg, hogy azt se tudja, a világon vagy.
2015. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ennek semmi köze ahoz amit kérdeztem ha tudod hol tudok neki írni a facebookon kívül akkor írd le ha nem akkor meg ne írj semmi.
2015. jan. 6. 23:41
 3/19 anonim ***** válasza:
...tudnék...
2015. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Azt hiszed, majd az ő segítségével érvényesülhetsz? Ahhoz valami közelebbi rokonságban kéne lenned vele, és nem vadidegenként megkeresned, hogy szia, én vagyok az üknagyanyád bérmakeresztlányának az unokahúgának, a vejének az unokájának a harmadunokatestvére!
2015. jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha megtudnám, hogy van egy rokonom, aki egy híresség, azonnal én is ráakaszkodnék, hogy sztárt csináljon belőlem =D
2015. jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem akaszkodnék rá. Bár tudom, Magyarország a 10 millió tehetség országa, ahol mindenki tud táncolni, énekelni, csak épp még nem fedezték fel, mert nincs egy híres rokona.

De én inkább maradok két lábbal a földön. Lehet a kérdező is jobban járna. Vagy ha van tehetsége, próbálkozzon más módon érvényesülni, mert így tuti nem fog.

A hírességek nem szoktak a rokonsággal dicsekedni, csak ha a másik is híres. Olyan rokonnal meg főleg nem foglalkoznak, akit maguk sem ismernek, nem is tudják, hogy rokon. Főleg nem fogják felkarolni.

2015. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Ke$sha anyja is csak addig foglalkozott a Magyar rokonokkal, míg ki nem derült róluk, hogy Cigányok =D
2015. jan. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
A hivatalos oldalt Facebookon ő kezeli és szokott is válaszolni, de én a helyedben inkább bejáróznék egyet és ott mesélnék neki közös felmenőinkről. Mégiscsak jobb személyesen az ilyen dolgokat. Nagyon rendes, kedves, mindenkinek meg szokott állni, ha nagyon siet, akkor is, csak mondja, h nincs sok ideje. Szóval szerintem menj el a József Attila színházba, nézd meg őt, érezd jól magad, aztán várd meg a bejárónál. :)
2015. jan. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"Ke$sha anyja is csak addig foglalkozott a Magyar rokonokkal, míg ki nem derült róluk, hogy Cigányok =D"


Nem is tudtam erről. :D Hát ezzel én sem dicsekednék.

2015. jan. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Benne volt a Kiskegyedben (is) xD
2015. jan. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!