Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csináljak hogy sikerüljön?

Mit csináljak hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna bejutni a sziget Vip-re nem az a vip hanem a sztárok Vip-je mindig be szerettem volna jutni de a tavalyi az brutál volt. linkelek egy videót nagyon nagy sztárok voltak itt, [link] A régi ismeretségen kivül hogy lehet bejutni? mennyi kenőpénz? ha lehet hány embernek? a sztárnak is kell kenőpénz? Mit ajánlotok hogy az idejire tuti bejussak? :)bocsi hogy hosszu voltam!

2015. jan. 5. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

1.Kenőpénz? Nem ismerem az anyagi helyzetedet,de szerintem egy átlag magyar embernek akinek 0 ismertsége van nincs annyi pénze,hogy ezt meg tudja fizetni...

2.Régi ismertség? Ha már most sem rendelkezel ilyennel a következő szigetre nem hinném,hogy ki fogsz tudni ilyet alakítani valaki olyannal, akinek van befolyásoltsága a szigettel kapcsolatban, nem mellesleg pedig az ilyen emberek általában hamar leszűrik ha csak érdekből próbál valaki haverkodni velük... meg, azért ők sem vihetnek be akárkit, ilyen alapon egyes "celebek" akik bejutnak a vip-be vagy vip tagok azok az egész rokonságukat oda csődíthetnék a szigetre és valljuk be az azért elég veszteséges, szóval szerintem ebben az Ő kezük is meg van, azért valamilyen szinten kötve.

3.Tudtommal lehet VIP jegyet vásárolni bár ez nem tudom, mit foglal magában,de van olyan ismerősöm aki például VIP jegyen keresztül tölthetett el fél órát a kedvenc zenekarjának tagjaival...

4.Szerintem ha ennyire nagy vágyad,hogy bejuss oda keress magadnak olyan foglalkozást, ami ezt lehetővé teszi, pl: riporter vagy operatőr. Ilyen célokkal még mindig elérhetőbbnek tűnik ez az egész dolog,mintha a megváltásra vársz,hogy egyszer majd valaki által bejutsz... Tegyél érte,hogy bejuthass határ a csillagos ég én csak adtam két példát.

2015. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk találkozok 5-6 őrrel olyan helyen ahová már "tiltott"akárkinek bemenni és mondjuk adok nekik fejenként 200ezret ugy van esélyem?
2015. jan. 9. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ez a lefizetem dolog sem olyan egyszerű... a sztárok jóval többet fizetnek, azért,hogy ők biztonságban legyenek... meg ez eléggé ember függő... talán találsz olyan biztonsági őrt, aki ebbe belemegy,de azért az Ő kezük is meg van kötve és,ha az állásába kerül az,hogy téged ő oda beengedett pár 100 ezer forintért, az nem biztos,hogy megéri neki... és honnan tudná leszűrni például,hogy nem valami elmebeteg vagy aki valamelyik sztárban kárt akar tenni... szerintem ez a lefizetés dolog is csak bizonyos szintű ismertségek után működik,tehát így,hogy csak odaállítasz az őrökhöz,hogy "helló van fél milkóm engedjetek be légyszi" több,mint valószínű,hogy csak kiröhögnek és elzavarnak...
2015. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próba szerencse :),Egyébként azért választottam a lefizetést mert sajna egyre több az olyan ember aki enged a korrupciónak persze ez nekem most nagyon jól jönne. :)
2015. jan. 9. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy dolog a korrupció,de az ilyen rendezvényeken nem akármilyen biztonsági szolgálat van... meg szerinted rajtad kívül ezt még hányan próbálták meg? Nem te lennél az első, hanem a sokadik... na mindegy azért én kívánom neked,hogy sikerüljön oda bejutnod
2015. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 9. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!