Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3-ba mivel tudnám elérni,...

Sims3-ba mivel tudnám elérni, hogy a bulim nagyon jól sikerüljön?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van elég életre szóló jutalmad, akkor van olyan, hogy legendás háziasszony, arra váltsd be :)
2012. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ ***** válasza:
Sok programmal, pl: zene...
2012. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a zene fontos, aztán beszélgess mindenkivel . ne elgyen olyan, akit elhanyagolsz. és táncolj. ;)
2012. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De eddig mindig ment a zene, volt kaja, beszélgettem valamennyit a többiekkel vagy táncoltam velük, mégsem lett túl jó. Rossz se, de nem is jó. Direkt nem szoktam túl sok embert meghívni, csak 3-4-et, mert ha sokan vannak, nem tudok minddel foglalkozni. Talán többet kéne meghívnom?
2012. aug. 24. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha buliőrült személyiségjegyed van, akkor mindenki eljön és jól érzi magát. Legendás házigazda/háziasszonynál dettó.

Legyen zene, bárpult, olyan megterítős büféasztal, esetleg medence és a díszítést se hagyd ki. Beszélgess velük, hívd őket táncolni, vagy úszni.

Szülinapi bulinál figyelj, hogy valaki elfújja a gyertyát, mert különben rossz lesz a bulid, én már jártam így. Megrendeztem és azután derült ki, hogy a gyerek nem tudja még elfújni a gyertyát, csak a felnőtt, azt meg nem akartam öregíteni. Azután elfújattam valakivel, aki nem volt a háztartásomban, de az nem volt jó neki.

2012. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!