Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondjátok, hogy Justin...

Miért mondjátok, hogy Justin Bieber 2 év múlva nem lesz sehol?

Figyelt kérdés
Pedig akkor is nagy sztár lessz,mégpedig azért mert 12 évesen kezdte és már 21 éves,ami azt jelenti hogy 9 éve világsztár...akkor miért gondoljátok,hogy 2 v 5 év múlva máshogy lesz?
2015. jan. 1. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

miért? te 9 éve ismerted? nem...akkor miért lett volna világsztár? :D és most hol van? már csak mert én az utóbbi időben nem láttam, hogy lett volna turnéja...:D majd jön helyette egy másik divatmajom, és akkor ő el lesz felejtve.

nehogy azt hidd, hogy az emberek többsége azért ismeri, mert egy tehetség...annyi a történet, hogy divat szeretni...nem egy példát tudnék mondani olyan emberekről, akik 2-3 éve még ugyanúgy egy senkinek tartották, csak aztán meg rájöttek, hogy aki példaképként tekint rá, és tiszteli, az népszerű lesz mások szemében...:D most is biztos én leszek a gonosz, mert én rühellem...ellenben ha azt mondanám, hogy tisztelem, akkor természetesen tisztelnél...XD

2015. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
remélem nem lesz sehol... max egy kamion alatt
2015. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert ezt a mennyiségű hírnevet, életmódot nem lehet hosszan fenntartani. Nézd meg Britneyt vagy Lindsay Lohant, mindketten tinikként kezdték, aztán jöttek a kisebb-nagyobb botrányos, majd az elvonók, és a végén előbb-utóbb beleroppanak.
2015. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9 év! Huáá, az aztán nagy idő! (remélem mindenki vágja a szarkazmust)

9 év az semmi.

2015. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy látszik nem lesz máshogy de ha eltűnne akkor se lenne sok gondja mert már most is megvan egész életére a pénze. A hírnevét meg lehet nem is a rajongóinak köszönheti, lehet az utálói jobban behirdették már, szídják meg minden csak azt nem veszik észre hogy ezzel is növelik a hírnevét és a pénzét.

2015. jan. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!