Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » II. Erzsébet nézi a Trónok...

II. Erzsébet nézi a Trónok harcát?

Figyelt kérdés
Youtubeon is fent van egy videó hogy nyáron meglátogatta a sorozat belfasti díszleteit, annak kapcsán kérdezem.

2014. dec. 18. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Sőt, Obamának is nagy kedvence.
2014. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Tökre olyan lehet neki, mint amikor egy orvos Vészhelyzetet néz.
2014. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"Tökre olyan lehet neki, mint amikor egy orvos Vészhelyzetet néz."

Miért lenne olyan? Netán a középkorban született (igen tudom,ha a sorozat nem abban játszódik, de arra hasonlít)? Vagy a saját testvérétől lett gyereke? Esetleg rabszolgákat tart? Vagy dézsában fürdik, amihez a vára alatt lévő melegvizű forrásból viszik nekia vizet?

2014. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
A Vészhelyzet lényegében orvosokról szól, a Trónok harca meg (mint a nevéből is kikövetkeztethető) uralkodókról.:) Gondolom így gondolta a 2.
2014. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Igen, már elfelejtettem, hogy a gyengébbek (mint a 74%-os) miatt itt mindent magyarázni kell. De köszi.
2014. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Attól,h Erzsébet "uralkodó" és a Trónok harcában is van király meg lordok, sztem még nem érzezheti benne otthon magát, mivel Erzsébetnek nincs tényleges hatalma... a gyengébbek kedvéért...
2014. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerinted. Szerintem meg máshogy van.

[link]

2014. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Szóval szerinted van igazi hatalma. Többek között pl. nem mehet be a sem a felső- sem az alsóházba, csak akkor ha megengedik neki. Nem ő hozza mega törvényeket sem, hanem csak beleszólási joga van a dolgokba, stb. Sztem inkább hasonlít egy köztiszteletben álló személyre, akinek adnak a szavára, mintsem tényleges uralkodóra.
2014. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem, szerintem nem erről volt szó. És nem is erre írtam.

De nem igazán értem, miért kell ezen kötekedned. Vegyél be pár nyugipirulát, tea és pihenj kicsit. Mindenkinek jobb lesz.

2014. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért mert rákérdeztem,hogy miért érezheti otthon magát?

...

2014. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!