Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tetszik Péter Szabó Szilvia?

Tetszik Péter Szabó Szilvia?

Figyelt kérdés
A Nox énekesnője, szerintem szép nő:D
2010. jan. 28. 11:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
85%

De rohadt primitív egynéhány hozzászólás.

Aki ilyeneket ír nyilvánosan egy nőről (legyen az bármilyen, bár Szilviről konkrétan tudom, hogy nem egy ribanc, desőt... hiszed vagy sem aki "dugásról és kúrásról" írsz)- nem tudsz te róla semmit, hiszen ha tudnál, nem írnál ilyet -, az megérdemli, hogy az utcán sötétben valaki ezeket a dolgokat művelje vele. Mondanám, hogy magadat járatod le, de nem, sajnos őt járatod le, mert téged mindenki leszar, senki nem fogja megnézni ki írta, mert csak egy átlagos ember vagy, de őt sokan ismerik és lesz aki elhiszi neked, hogy olyan nő, amilyennek beállítod. Szépen kérlek, máskor gondold át mit írsz ismeretlen emberekről és gondold végig azt is, ha szerencsétlen ezt olvassa mit él át. Még ha lenne alapja az efféle hozzászólásoknak, de nincs.

Szép napot, egyébként szép nő, írom ezt lányként, mert az, kár volna tagadni.

2013. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ó, szerintem csodaszép!
2015. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó csaj
2021. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%
igen nagyon. Szanaszét kurnám
2022. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!