Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért érdekel sok embert a...

Miért érdekel sok embert a "sztárok" élete? Miért kell a magánéletükkel foglalkozni? Miért tartják őket nagy valakinek? Miért nézik sokan a Mónika showt és hasonlókat?

Figyelt kérdés
E kérdésekre még nem kaptam választ senkitől. Nem látom értelmét egyes emberek kiemelésére, mert ők nem többek senkinél sem. Pl. Marian Cozmát megölték. Ha egy átlagemberrel történik meg ez, akkor nem lesz abból nagy dolog. Sokan néphülyítő dolgokat néznek, pedig lenne szerintem más, értelmesebb elfoglaltság is. Kibeszélik a Győzike show-t, de az nem a valóság. Miért?
2010. jan. 27. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert soke ember saját élete annyira unalmas,hogy ráér másokéval foglalkozni.Meg még ezermillió oka van,sokan teljesen el vannak tévedve.
2010. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek az elsővel.

Mert pl. egy szépségversenyen győztesére is mondhatják, hogy ő a legszebb nő az országban, Európában, a világon, vagy akárhol, de valószínű, hogy aki igazán szép, az nem is jelentkezik ilyen versenyre...De persze a fiataloknak bejönnek ezek, mert még nem ismerik a világot, csak azt, ami a TV-be megy...

2010. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert nagyon unatkoznak! Sosem értettem, hogy miért kell mások magánéletében vájkálni.. én még a barátaimét sem boncolgatom mikor nincsenek velem mert mindenkinek magánugye, hogy mit csinál otthon...

A hulyeségek helyett az emberek inkább azzal foglalkozhatnának, hogy mit csinált az a híresség, a muvészetével, bár sajnos mostanában már a sztárság sem az, ami régen volt.. egyre jobban már csak a magamutogatásból áll az egész és hosszú ideje nem hallottam már egy jó új zenét sem..

2010. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!