Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Neil Patrick Harris vagy Jim...

Neil Patrick Harris vagy Jim Parsons?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok és miért?

2014. okt. 1. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én mielőtt választhattam volna, megkaptam Niel Patrick Harrist csak úgy grátisz, matektanár képében.

Egyébként nem nézem őket annyiszor, hogy meg tudjam állapítani, ki a jobb.

2014. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint melyiket választanám köztársasági elnöknek? Vagy fát vágni? Vagy mire kéne választani?
2014. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jim
2014. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mint pasi
2014. okt. 1. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaa! Úgy egyiket sem. Azt hittem a színészi képességre gondolsz. Számomra egyik sem jó pasi.
2014. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár külsőre Neil jobban néz ki, de mégis Jimet mondom, mert az agymenőket jobban szeretem, és Jim emberileg is jobban érdekel mint Neil :D
2014. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
színészileg NPH, nem kérdés!
2015. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat ha a karaktereikre gondolsz (mert Neil Patrick Harris a valo eletben meleg ugyh aligha valaszthatnam hiszen lany vagyok) akkor talan inkabb Sheldont. Barneyval elni jo lehet de ugyanakkor remalom mert sosem tudna elkotelezodni vagy megerto lenni es mindig gyerekes maradna. Sheldon ugyanakkor mindent szerzodesbe ir, soha nem spontan de remekul szorakoznek azon ahogy beszel es egyedi a jelleme, zseni a szakmajaban. Persze o nem olyan parkapcsolatban el mint a normalis emberek de talan egyszer az a nap is eljon ;DD
2015. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
kapaszkodj meg: Jim Parsons is meleg :D
2015. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jim <3 Azóta,amióta a 9.èvadban jobban megismertem az èrzelmeit Amy iránt(direkt nem írtam le melyik rèsz ;) ) ès az nem most volt.😊😊
2018. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!