Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek tetszik Bernáth József...

Nektek tetszik Bernáth József séf mint pasi?

Figyelt kérdés

#szakács #konyhafőnök #bernath jozsef
2014. szept. 15. 13:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

Főleg a tini lányok és a háziasszonyok vannak oda érte.


Igazából nem egy jó pasi, kövér, tokás és a korához képest a fogai sem esztétikusak. Egyébként is a Konyhafőnökben csak szerepet játszik, a tetőtől talpig feket öltözet pedig slankítja a műsorban.

2015. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a "kövér" nem itt kezdődik.
2015. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Azért van neki elég nagy úszógumija.
2015. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Tavalyhoz képest tényleg megemberesedett.

Láttam pár interjút vele, az alapján lett nagyon szimpi. Az külön pozitívum,

hogy nem ír róla napi szinten vmelyik újság, nem lett az a tipikus ''celeb'', szinte semmit nem lehet tudni a magánéletéről.

2015. máj. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
63%

Igen, tetszik. :) Nagyon helyes és édes. De nem csak a külső alapján. Annyira nem is a Konyhafőnökben fogott meg, mert ott egy szerepet játszik, inkább az interjúkból lehet megismerni, amennyire lehet.

Reagálva a kommentekre:

Miért baj az, ha valaki alacsony? Kihez képest?

Egy mondás meg úgy tartja, hogy az a jó szakács, akin meg is látszik. :P Kövérnek nem mondanám, inkább mackós. És jó hozzá bújni egy olyan pasihoz.

Nekem a belső tulajdonság is hozzátartozik ahhoz, hogy tényleg tetszik-e valaki. Tetszik a kitartása is, hogy küzdött azért, hogy elérje azt, ahol most van. És nem kis bátorság kellett ahhoz, hogy nyelvtudás nélkül kimenjen Franciaországba.

2015. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
#35 Én is vmi hasonlót próbáltam megfogalmazni, de hajnalban nem nagyon sikerült :)
2015. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Az exei közül valamelyik megoszthatná, hogy milyen is Józsi?
2015. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ez a pasi irtó nevetséges. Próbálja játszani a macsót, miközben látszik, hogy nincs is önbizalma. A műsor alatt folyton kapaszkodott valamibe. Egyszer annyira ölelte oldalról a pultot, ami mögött állnak, hogy majdnem összeesett. Az idétlen nevetése és a mesterkélt szemöldök huzogatása irritáló.
2015. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!