Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Jared Letonak jól...

Szerintetek Jared Letonak jól áll a szakáll?

Figyelt kérdés

Mármint a hosszabb szakállra gondolok, amivel mostanában mászkál nem a borostára :D Szerintem nagyon szép arca van, és hihetetlen hogy már túl van 40en mert még mindig maximum 30nak néz ki.

Szóval szerintem nemigen passzol hozzá a szakáll, legalábbis a mostani már kicsit túlzás nekem. Vagy csak én gondolom így? :D

Kép:

itt kifejezetten cuki szakállal (nekem legalábbis :3):

[link]

de így valahogy nem tudom megszokni :D

[link]



2014. aug. 19. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem így tetszik :D

[link]

2014. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

óó igeeen :3

neki szinte minden jól áll, ilyen szépséget nem hinném hogy el lehet rontani xD

2014. aug. 19. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan szép arca van, hogy minden haj áll neki :)

De szakáll nélkül nekem jobban tetszik. Maximum egy kis borosta, az oké.

Azzal a rövid szőke hajjal... úhhh, az nagyon jó :)

[link]

Nagyon tetszik a fonott hajjal!!! De még a rózsaszín punk stílus is bejön :)

2014. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor egyetértünk :) Szerintem a kisfiús arca teheti hogy nem is hogy nem áll neki jól, hanem olyan ellentmondásos egy szakáll.

Nekem félhosszú hajjal is nagyon tetszik, mint a Mr. Nobodyban. Az szerintem nagyon jól állt neki :)

2014. aug. 22. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Sose mondom férfira, hogy szép, de Jared egyszerűen az, sőt gyönyörű. Annyira szépen van kidolgozva az arca (tudom, hülyén hangzik, de csak nézz rá), ha a hajstílusokat tekintjük, minden(!) jól áll neki. Ezt azért kevesen mondhatják el szerintem. A szakállt én se tudom feldolgozni, elrontja, eltakarja azt a szép pofiját, de a borosta, és amit a kérdező linkelt, az első kép is vadítóan áll neki.


És nekem is, a legkedvencebben szőkén nézett ki, de igazából a punk, oldalt kopaszra nyírt, kék, rózsaszín, lenőtt szőke(tudom, ombre) is passzol hozzá. Ah, imádom. Ja, és hihetetlen, hogy 43 lesz idén. 43. Nem tudom mit csinál vele a természet, de ne hagyja abba.

2014. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pontosan :3 hihetetlen.. és méghozzá jófej is és tehetséges.. és vega.. azt hiszem kimeríti a tökéletesség fogalmát xD nekem keeeeeeell *-*
2014. aug. 31. 00:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Neki minden jól áll. Nekem bejön szakállal is.
2014. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!