Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az baj ha egy 12-13 éves egy...

Az baj ha egy 12-13 éves egy celebbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább legyen szerelmes valaki egy sztárba minthogy egy másik gyerekkel csókolózzalak és fogdassákegymást és még ne aggy isten AZT is!
2014. aug. 12. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idős korban teljesen normális, hogy egy kiskamasz sztárokba "szerelmes". Életkori sajátosság.
2014. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan kérlek. 15 éves vagyok és bele vagyok esve Joseph Morgan-be, nincs ezzel semmmi baj:D Csak tudni kell hol az álomvilág és a valóság közti határ.
2014. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Teljesen normális:) Szerintem majdnem minden tininek volt ilyenkorba(vagy késöbb) egy-egy celeb imádottja
2014. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves vagyok. Több sztár a is ,,szerelmes" vagyok. Általában űgy emlegetem őket, mint ,,életem szerelmei":D persze tudom, hogy hol a határ, de azért jó érzés, hogy attóf függetlenül, hogy egyenlőre csak velem egykorú idiőtákat ismerek , van akiért rajonghatok.

2-es! Joseph Morgen <3

2014. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg minden lánynak volt legalább egy-két ilyen gyerekkori szerelme.
2014. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!