Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is ő a legszebb?!

Szerintetek is ő a legszebb?!

Figyelt kérdés

Ráncos az arca, plasztikai műtéteken esett át, széles a szája és nagy az orra.

[link]



2014. júl. 25. 20:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Sarka Kata barátnője?!
2014. júl. 25. 23:17
 2/9 ramika66 válasza:
Nekem nincs ellene kifogáson..de vicsorogni tud!!
2014. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinos, de nem gyönyörű. A mosolya sem szép. Ő nyert, ez van. Engem egy kicsit sem foglalkoztat.
2014. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ráncos az arca, nagy az orra. Voltak nála szebbek.
2014. júl. 30. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha nagy az orra? Attól nem lehet szép vagy mi?
2014. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nemzetközi szinten futottak még kategória.
2014. aug. 21. 00:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ráncos az arca, az csak mosolygó ránc, és az még egy csecsemőnek is van. És amúgy igen, a nagy orr sokat ront az összképen, és szinte senkinek sem áll jól. Főleg egy nőnek nem. Csak hogy neki nincs nagy orra. De egyébként tényleg nem különösebben szép.
2014. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Jesszusom! Mi az , hogy plasztikai műtéteken esett át?! :D Egyetlen ilyen műtéte volt az orra, és CSAK azért , mert valami történt az orrával eltört, és nyilván kicsit szerette volna hogy újra a régi legyen, de nem másította el magát! Ez az egyik. Egyébként meg ő volt a legszebb még hozzá elég feltűnően! Szerintem Gyönyörű!


20/L

2015. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy szépségkirálynő sem lehet tökéletes.

De szerintem, nem ráncos az arca, nem széles a szája és az orra is tökéletes. Nézd meg jobban. A két kép amit küldtél elég előnytelen, valószínűleg ezért tudsz sok negatívumot mondani róla.

Plasztikai műtéteken? Mint ahogy az előző, én is aláírom, csak egy műtéten vett részt, azt is az orra miatt, mert úgy született, hogyha modell szeretne lenni, meg kell műteni...

De szerinted, az olyan feltűnő, hogyha pl. valaki szembemegy vele az utcán, már rögtön mondja az illető „Úristen, ennek plasztikázva volt az orra???“ mert szerintem nem, kicsit sem feltűnő!

És ha olyan csúnya lenne, mint ahogy te beállítod, nem nyerte volna meg ezt a versenyt sem, ( hidd el a hozzá értő emberek jobban tudják ) és a Miss Worldon sem lett volna majdnem ő a világ legszebbje, azaz 1.udvarhölgy, valamint Miss Európa sem! Akkor te lettél volna, hiszen úgy állítod be, mintha te olyan tökéletes lennél, és nem lennének benned hibák.

Én ilyen szép nőt még nem láttam, női szemmel mondom.

Nézd meg talán smink nélkül is, hátha megváltozik a véleményed! 😉

[link]

2016. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!