Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Natalia Oreirotól kért már...

Natalia Oreirotól kért már valaki autogrammot? Mi a címe?

Figyelt kérdés

Megpróbálok tőle kérni egy autógrammot.

Arra gondoltam, hogy kuldhetnék neki valamilyen "szimbólumos" pici ajándékot, de szerintetek mit?

Olvasgattam róla, de nem találtam arról semmit hogy mit szeret. Adjatok lécci valamilyen ötletet.


2010. jan. 7. 00:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Amúgy találtam címet csak arra lennék kiváncsi hogy ezek kozul melyikre kuldjem?

Link: [link]

2010. jan. 7. 00:50
 2/3 anonim válasza:
ha megnézed, akkor a bal fölső meg a jobb alsó az ahova igazából érdemes lenne elküldeni, mert a másik kettő nem tűnik annak :) és én még a 2 közül is a jobb alsóra küldeném, mert sztem egy cím a kettő.. ha jobban megnézed majdnem ugyan az:) na sok sikert neked:)
2010. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én kértem, sőt kaptam is tőle, de élőben, nem postán :) amikor itt volt Magyarországon pár éve, nagyon kedves volt :)

találtam neked egy kérdést, olvasd el a válaszokat- itt még autgrammos levél is van spanyolul :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__16..

2010. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!