Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kiszel Tündének és Anettkának...

Kiszel Tündének és Anettkának mi a végzettsége? És hogy kerültek be a köztudatba?

Figyelt kérdés
Van nekik egyáltalán (végzetségük) ?
2010. jan. 3. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Kiszel Tünde:


Az önmagát dekoratív médiaszemélyiségként aposztrofáló Kiszel amúgy fotómodellként kezdte, ezek szerint a nyolcvanas évek közepén, mivel állítása szerint már középiskolában felfedezték, a fotói ezután kártyanaptárakra, és képeslapokra kerültek. Az első igazinak tartott sikerét az európai RTL-csatornán sugárzott Tutti-Frutti című show-műsorban aratta. Ő volt az első magyar lány a sorozatban. Az újságírói pályafutása a '90-es évek elején kezdődött, amikor híres emberekkel kezdett interjúzni. Sylvester Stallone, Luciano Pavarotti, Placido Domingo, José Carreras, José Cura, Richard Clayderman, Tony Curtis, Demis Russos adott interjút Kiszel Tündének. Azt is mondja, Sylvester Stallone beleszeretett, amikor találkoztak, mert "elképesztő vibrálást" tapasztalt a személyiségében. Különlegesen érzékeny és empatikus személyiségnek tartja magát, aki két dolgot tart igazán fontosnak az életében: a családját és a hivatását.

2010. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Anettka állítólag orosz tanár,Kiszelt nem tudom,de szerintem nem lehet valami nagy észlény:)Anettka amúgy szerintem tökre normális lett mostanság.Lehet a férje halála tette vele.Kiszelnek szerintem van egy kis beütése,vagy csak nagyon jól játssza a hülyét.
2010. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Anettka orosz-töri szakos tanár.


Kiszel Tünde a TuttiFrutti műsorban vált ismertté.néme)

2010. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

(Előző vagyok!)

Anettka az más tészta. Ő egy értelmes ember.

Eredetileg orosz–történelem szakos tanári végzettsége van.

A Budapest TV képernyőjén csevegő műsorával vívott ki hírnevet magának, amelyben rendszeresen lenge öltözetben (néha teljesen pucéran) jelent meg.


Szerintem az hogy pucéran volt ebben a műsorban csak azért volt hogy híressé tegye magát, ami be is jött neki.

2010. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
15:46-os valójában az első, csak nem számítottam rá, hogy írnak, ezért írtam hogy előző vagyok! :)
2010. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Kiszel Tündének vagy egy tanítói (alsó tagozatosokat tanít) diplomája ha minden igaz, de sosem dolgozott a szakmában.
2010. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem valami utcaseprő-diplomájuk lehet, mert én kizártnak tartom, hogy ezek elvégezték-e egyáltalán a középiskolát, akkora sötétes idióta mind a kettő.
2011. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!