Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vannak olyan youtube vloggerek...

Vannak olyan youtube vloggereket akik gazdagok?

Figyelt kérdés

Nem ugy ertem hogy ez altal lettek azok hanem igy h a videoikban atlagos mindennapi tevekenysegek vannak mint pl magyar viszonylatban hurby v molnar krisztian de nem ilyen csorok mint ok hanem kifejezetten vagy legalabbis naluk sokkal penzsebbek... Tehat ez latszik pl a kornyezeten ahol vannak,lakason stb.


Lehet kulfoldi is bar magyar erdekesebb lenne de ha nincs kulfoldi is jo.


2014. jún. 15. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Először is tanuljad meg leírni normálisan egyes youtube videós nevét, ugyanis nem hurby, hanem HErBY. Ők nem csórók, kezdjük ott. Ha csak annyira vagy képes, hogy másokat gyalázz, akkor látom, amikor az észt osztogatták, te biz a vattacukrosnál álltál sorba ;) Ha csak keresni szeretnél pár "jobb helyzetű" videóst, akkor ajánlonm : CsChannel, GoodLike, Szefistudio, MetalCastiel, The Covery, Dancsó Péter, Videománia, Grazor Bourne.... ha viszont tényleg olyan *szóromapénzem* videóst keresel... HAHÓ, ez itt Magyarország!!!
2014. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ertem. En is valahogy igy gondoltam... Az h nem tudom leirni a nevuket hat igazan rostellem... Sajnos nem ezeken a csorikon elem az eletem (: es en nem leszolni akarok senkit sem de teny h csorok... Par videot megneztem es oke h magyarorszagon esetleg az ilyen korulmeny szamit atlagnak... Attolmeg nekem ez a csoro kategoria.

Goodliktol is lattam mar vidit... Ha o se jobb semmivel... Akkor igen a te latamododdal elve a "szoromapenzt" kategoriaju vloggerekre vagyok kivancsi... De ha igazad van, ez csak Magyarorszag ... itt ez olyan nagydolognak szamit mint mashol az armageddon. Ma o atlag lakossagank latasmodja es felfogasa elkeseritobb mint a Humnuszban a balsors.


Na de tovabba is kivancsi vagyok ilyesfele helyzetben elo vloggerekre ha tudna esetleg valaki

2014. jún. 15. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alexovics eléggé pénzesnek tűnik ,de mondjuk egy csomó cuccot az ATXtől kap.
2014. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja Alex eleg gazdag, legalbbis jo cuccai vannak, de nem ertem miert a pénzük alapján kell rangsorolni a vloggereket, attol hogy nem full gazdag meg lehet valaki nagyon jo youtubeos ! :)
2014. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mo vlogs
2017. szept. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legcsóróbb Filmkiller és Vká Vlog.XD
2018. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja meg Barbara Life is csóró aki Herbyvel b****tt családos nő létére (Egy ronda igénytelen roma csajszit képzeljetek el úgy néz ki mint egy ázott macska egy 5000 ezer Ft-os olcsó k***a!XD
2018. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es! Kinga, te vagy az? Csak mert te vagy fullra ráizgulva arra, hogy herby érte oda meg vissza vilt, téged meg kb. leszar...
2018. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!