Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért olyan vékony Angelina...

Miért olyan vékony Angelina Jolie?

Figyelt kérdés
Rengeteg oldalt kidob a böngésző magyar nyelven erről, sőt, van, aki a diétás hülyeségét reklámozza vele, de mi az igazság? Ne értsetek félre, nem akarok ilyen sovány lenni, csak anyukám minden hülyeséget elhisz, és nem hiszem, hogy Angelina Jolie csodabogyót szed és attól fogyott le így. Angol cikk is jöhet, ha van hiteles forrás, köszönöm!
2014. jún. 14. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Személyi edző + személyi dietetikus.
2014. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De melyik személyi edző hagyná, hogy így lefogyjon? Én már azt is olvastam, hogy Hepa C-je van.
2014. jún. 14. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Örökölt tetalkat és amit az első válaszoló írt.

Tudod a sztárok /hírességek azt csinálnak amit akarnak, rengeteg embernek "példaképként" szolgálnak ezért mindig csinosak meg jó alakjuk van.. Persze vannak kivételek, de a legtöbben igényesek.

És bármelyik személyi edző megengedi, ha megkapja a fizetését. ;)

2014. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt vágjátok, hogy 173 cm magas és 40 kg? Nem írtam el, negyven! [link]
2014. jún. 15. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Angelina mindig is sovány volt. Saját elmondása szerint régen, a gimiben is ezért csúfolták. Az, hogy most a szokásosnál is vékonyabb talán a sok munkának tudható be vagy a műtétnek/műtéteknek. És valójában ezért is rosszak ezek a reklámok. Egy olyan nővel kapcsolatban hirdetnek fogyást, aki valószínűleg soha nem is fogyókúrázott.
2014. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!