Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet legális az, hogy...

Hogy lehet legális az, hogy felvásárolják az emberek a színházjegyeket és drágábban eladják?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy kereskedelem. Minden boltban ez történik. Megvesz valamit a forgalmazótól és drágábban adja a vásárlónak.
2014. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, de a kereskedők adóznak utána, a sima emberek, akik felvásárolnak 10-20 jegyet, ők nem adóznak.
2014. máj. 28. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy -jegyüzér!

[link]

2014. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ezt még nem hallottam, de nagyon bosszantó egy dolog. :/ Ha jótékonykodni akarok, elmegyek valami civil szervezethez és támogatom a szegényeket, de az ilyen embereket nem szívesen.
2014. máj. 28. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
én más miatt nem bírom az ilyeneket. tavaly történt, hogy volt jegyem egy koncertre, de közben kaptam egy tiszteletjegyet is, így esemény előtt próbáltam eladni valakinek...de nem megy, mivel ezek is ott vannak a környéken, és így én is beleolvadok közéjük...közbe én nem azért állok ott, mert ebből akarok pénzt szerezni, hanem csak simán mert van egy felesleges jegyem...
2014. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van! És azok akik pl családi okokból nem tudnak elmenni 1-1 előadásra, szintén nem tudnak túl tenni jegyeiken...
2014. máj. 28. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!