Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Conchita...

Mi a véleményetek Conchita Wurst-ról?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 17:22
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
74%

Teljesen igaz, h sok hűhó semmiért. És Toleráns írónkkal is jól mondja: akármilyen végeredmény születik is, valamit tuti találunk és kifogásolunk.

Megnéztem ennek a teremtménynek a korábbi fellépéseit, nekem bejött. Láttam már rosszabbat is az X-faktorban:)) Ezzel a szakállas megjelenéssel ugyan nyitogatja a bicskát nálam is, hallgattam nyilatkozatait, és ez ellensúlyozza a"rémületemet". Egyébként, Conchita Wurst rémesen hasonlít Kim Kardashianra szakáll nélkül:))))

2014. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem toleráns válaszolüó hanem egy mélyliberálsi elvakult idióta ... és igenis a magyar ember szánalomból szavaz, nem furcs, hogy 10ből 9ser cigány/szegény/ fogyatékos/ b*zi nyer?
2014. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
szép, különleges , és tehetséges :)
2014. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
útólsóval értek egyet :)
2014. jún. 9. 18:21
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
az osztálytársam nem mer ránézni mert hányingere van és ha a képét látja az interneten el kell kapcsolni mert nem mer odanézni!!! Undorító, tehetségtelen( mint mindenki az eurovíziós dalf-n). Nem vagyok rasszista, elfogadom csak nem kell reklámozni! Lehet mindenki az ami de ez... túltesz minden határon! Ha nő legyen nő, ha férfi legyen férfi! És nem szép minden az, csak nem szép!
2014. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%

Több tehetség, szeretet, szolidaritás, van benne, mint egész Magyarországban! Szégyenlem, hogy magyarnak születtem...


Üdv.: Egy, már Osztrák állampolgár, akit nem érdekel nemi identitás, bőrszín, vallás! Csak, hogy valaki igazi Ember!

2014. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó! Én is szégyenlem magam a magyarságom miatt, ha belegondolok hogy te is az vagy, és így megveti a saját fajtáját. A legtöbb osztrák nem olyan mint te, ezért is sikeres nemzet!
2014. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
19%

Drága 17-es!


A legtöbb magyar viszont sajnos olyan, mint te: beképzelt, mindenről határozott véleménye van, mintha jól tájékozott lenne, magát sokra tartja akkor is, ha semmit nem tud felmutatni, másokat meg elítél, ha nem olyanok, mint ő.


Na, ezért tart itt ez az ország, ahol tart.

2014. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó! Beképzelt az te vagy, ami látszik is az írásodból. Túlságosan el vagy szállva attól, hogy Ausztriában élsz. Igazi majomparádé vagy az ottani tolerancia-utánzásoddal, és ettől már osztrákhoz méltónak képzeled magad. És még reklámozod is azt a mocskot, amiben élsz és amit magadénak vallasz. Nyugodtan dobj el magadtól mindent amit a szülőhazádtól kaptál, és tagadd meg önmagad! Na pont az ilyen magatartású magyarok utálatra méltóak a világ minden részén mint te.
2014. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
És persze jó dolgodban már csak a provokáció megy tőled, másra nem is vagy képes, értelmesebb elfoglaltság után kéne nézned. Egy hergelő, provokatív kis hólyag lehetsz, lelki toprongy. Sajnállak.
2014. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!