Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Conchita...

Mi a véleményetek Conchita Wurst-ról?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Kb az hogy lehanynam.
2014. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

ha csak provokalni akarsz, 'b*z*zast' hallgatni, csalodast kell okoznom.


az a joember kb. 1 hetig volt erdekes, mivel nem kulonosebben tehetseges enekes, az altala keltett vizualis sokkhatas meg eleg gyorsan elhalvanyul.

2014. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Az,hogy a magyar emberek undorítóan kritikusak. Kit érdekel,hogy néz ki? És hogy kihez vonzódik? Olyan világot élünk,hogy már nincs divat, mindenki mindent felvesz, nincsenek szélsőségek..csak a magyar köt bele mindenbe. Mondják,hogy "meleg lobbi"..ha cigány nyeri meg, akkor azért mert "jaj csak mert cigány". Ha egy szegény parasztgyerek,akkor az van,hogy csak mert szegény..ugyanez ha valaki fogyatékkal él (Mc DC, Teca, stb..) akkor meg rögtön az,hogy csak mert beteg azért szavaznak rá. Kicsit unalmas már,hogy semmi nem jó nekünk nem? Én le.szarom az egészet. (nekem mondjuk nem jött be a dal annyira,nálam nem ő nyert volna,de nem azért,mert olyan amilyen). Velünk van baj,nem is kicsi.
2014. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

"Kicsit unalmas már,hogy semmi nem jó nekünk nem?"


Egy szakállas NŐ bocs hogy szerintünk nem a képernyőre való. Aztán mikor majd az 5 éves kislányod majd génterápiáért könyörög mert ő is szakállt akar akkor meg majd nézelődsz te gyökér!

2014. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Te csak ne gyökerezz le,mert toleráns vagyok. Nem ismersz. Az öt éves lányommal meg ne foglalkozz az az én dolgom lesz. Ha ilyen lesz, elfogadom mert a gyerekem. De nem lesz ilyen. Nem azt mondtam,hogy normális ez,de nem ítélek el senkit. És igen is igaz,hogy a magyarnak még a sz.ar is keserű. Ez van. Gyökér!
2014. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Digo


Ha a te 5 éves kislányod génterápiáért könyörög, mert szakállt akar, akkor te ott valamit kurv.ára elb.asztál, aranyom! Ne csinálj gyereket, ha nem tudsz vigyázni, rá, te gyökér!

2014. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
76%
Zeneileg egyszer mindenképp hallgatható, amúgy meg sok hűhó semmiért
2014. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Mert ha ezeket latjak szerepelni, ez a sztar akkor oket akarjak kovetni. Az rendben volt mikor a Scooter rajongok kiszokitettek a hajukat, mert az elmulik es kinovik. De ezek a Wurst-ok identitas zavart okoznak, egy gyerek meg nem tudja felfogni hogy mi a franc az a szakall egy "non" es azt fogja gondolni hogy ugy lehet kitunni ha a lanyoknak farkuk van, a fiuknak meg puncijuk. Ez minden csak nem normalis ertekrend es nem pelda.
2014. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%

a pokolba tart a világ....

szomorú, h ezt nem látják sokan.

2014. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
blö naon durva
2014. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!