Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk! Szerintetek hogy néz ki...

Fiúk! Szerintetek hogy néz ki ez a gyerek?

Figyelt kérdés
Harry Styles.

2014. máj. 3. 19:25
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Úristen, emberek -.- Remélem tudjátok, hogy nagyon előítéletesek vagytok. Konkrétan azonnal elítéltek valakit, mert

1.A One Direction tagja

2.Nektek nem tetszik a kinézete

3. Valami idióta barom kitalálta, hogy meleg.

Ne ítéljétek el őt azért, mert nem tetszik a haja, vagy mert csak szimplán nem szimpatikus. Nem kell fujj-olni, ha nem tetszik valami. A hangját, a kinézetét és a személyiségét nem véletlenül szereti több ezer lány. És a legnagyobb hülyeség, amit életemben hallottam, hogy az 1D rajongók csak kövér és ronda lányok.

1. Nincs olyan, hogy ronda, hiszen az a valaki valójában nem ronda, csak nincs tömeg arca vagy teste.

2. Nem kell általánosítani, bármilyen lány lehet rajongó, ha tetszik neki, amit a fiúk csinálnak. Lehet az vékony, duci, fekete bőrű vagy fehér bőrű. Nem a külső, hanem a stílus számít. Ha nem tetszik a hangjuk, nem kell hallgatni. Én személy szerint úgy vagyok, ha meglátom egy képen, azonnal elmosolyodok. Igen, vannak róla hülye és előnytelen képek, és igen, sokszor kinevetem őt, mert valamikor tényleg úgy néz ki, mint egy csöves. De ezt ugyanúgy megtenném a legjobb barátnőmmel, ha hülyén néz ki. Ha szeretsz valakit, mindegy, épp milyen a stílusa vagy a haja. A hangjáról meg ne is beszéljünk, mert egyikőtöknek sem lesz ilyen csodálatos és egyedi hangja, mint neki. Csak tisztelni tudom, nektek meg azt mondani, járjatok utána valaminek, mielőtt ítélkezni kezdenétek. Az előítéletesség a legrosszabb dolog a világon.

Köszönöm a figyelmet, nem kérek választ.

2015. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!