Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk! Szerintetek hogy néz ki...

Fiúk! Szerintetek hogy néz ki ez a gyerek?

Figyelt kérdés
Harry Styles.

2014. máj. 3. 19:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Azért mert valaki rajong érte akkor már mindjárt tetszik neki? Csak azért rajonghat érte mert szép(???), a hangjáért, zenei tudásáért nem is rajonghat már senki? Na ne mondj már ilyet.

Egyébként nekem nem jön be a gyerek.

2014. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 enkerekelnezest ***** válasza:
62%
Szerintem csak az irígység beszél a legtöbb kommentelőből THE LTBFAN szerintem szeretnél te úgy kinétzni mint Harry és nem csak a kinézete megnyerő de van tehetsége az énekléshez mint a többieknek is (persze az1D-ből) Ja és csak a kinézete alapján ítélitek el sajnállak titeket :)
2014. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 enkerekelnezest ***** válasza:
62%
Gyereknek hívjátok???Mert ti hány évesek vagytok? Nem kell rá féltékenynek lenni Hisz soha nem találkozhattok majd vele Amúgyis szidhassa őt bárki úgy se tudja meg soha meg ha tudná is le se Sz*rná hiszn mindene meg van (elöző voltam)
2014. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó nem fogok vele találkozni és nem is akarok.
2014. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14%

n is lány vagyok. És szerintem is iszonyú ronda.

Rinda a feje, hájas a hasa, a tetkói is bénák, a hajáról inkább már nem is mondok véleményt. Kb. Ugy néz ki mint egy hajléktalan.

MIVAN TE BAROM KIRITIZÁLOD??? ÉS MI AZ HOGY HOMOSZEXUÁLIS HÁT HARRY NEM MELEG TI BARMOK NEM ÉRDEMELTEK SEMMIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TI ŐRÜLTFAJZALÉKOK!!!!!!!!!!!AMM LÁNY VOK!!!!!!!!!

2014. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
0%
Nekem nem a hangjával van bajom, hanem a hajával. Nincsen szó rá hogy milyen ronda. Ja és meleg. Az egyik vállán egy G a másikon egy A van tetoválva és a pillangó a mellkhasán, na annak a feje az Y az az GAY vagyis Homoszexuális!!! Gondolkoz már!! És én a 6-os voltam.
2014. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
0%
Nem homoszexuális mert van barátnője(legalábbis volt) és ő LÁNY volt szval fogjátok be
2015. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

16-osnak...

A Gaynek semmi köze nincsen a G, A betűs és a pillangós tetkójához

Először is a G betű szimbolizálja a testvére nevének kezdőbetűjét:Gemma

Az A betű pedig anyukája nevének a kezdőbetűjét szimbolizálja: Anne

És egy pillangó normálisan igy néz ki... Ha láttál már pillangót tudhatnád .. Am lány vagyok...

2015. jan. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hol van neki pillangó tetkója a segge fölött?
2015. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
a hasán...
2015. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!