Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan írjak "rajongói"...

Frill kérdése:

Hogyan írjak "rajongói" levelet, illetve szerintetek érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom ezen. Van egy külföldi színész akit nagyon kedvelek mint embert és tisztelem inkább mint rajongok érte,mert tényleg tehetséges. Ezzel remélem nem sértek meg senkit sem,de õ nem olyasmi mint Justin Bieber,tehát nem "tinibálvány" értékü jelenség. Komoly és elismert színész. Nem írtam levelet még senkinek,pláne angolul nem,ami megy ugyan,de nehezen,szóval kicsit tartok attól,hogy ha nincs aki ellenõrizze,valami butaságot írok... Nem áradozni és rajongani akarok az esetleges levélben,inkább köszönetet mondani az illetõnek. Nem tudom érdemes-e ilyesmibe belefogni? Kíváncsi lennék van-e ilyen "rajongói" levéllel kapcsolatos pozitív élménye valakinek? Hogyan oldhatnám meg az angol-problémát. Jól jönne egy két tipp. Köszönöm!

2014. ápr. 24. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár még sosem írtam, szerintem érdemes megpróbálni, ha tényleg nem a 100. "jajj, de szépen mosolyogsz abban a filmben, totál beléd zúgtam" típusú levelet akarod elküldeni. Ha pedig az angollal van probléma, ha írsz privátot, szívesen átnézem neked, és javítom az esetkeges nyelvtani hibákat ;)
2014. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! A közel jövõben akkor igyekszem megírni a levelet ahogy tudom... Tényleg köszönöm a segítséged! :)
2014. ápr. 25. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!