Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Mr. Bustaról?

Mit gondoltok Mr. Bustaról?

Figyelt kérdés
ez egy nagyképű műmájer:D:D úristen,és a mai fiatalságnak van erre igénye? erre verik magukat? megnéztem tőle egy-két interview-t és valami szörnyű... szerintem én maradok Eminemnél a régi szép időknél. nálatok eminem vagy Mr.Busta?
2014. ápr. 2. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért Busta ezerszer jobb mint Eminem. A jövõben már nem is fogják eminemet ismerni. :)
2014. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg értelmetlen összehasonlítani egy nagy nevű külföldi rappert egy nagy nevű hazai rapperrel. Miért nem azt kérdezed pl, hogy Eminem vagy Everlast? (Mondjuk én Everlast-et jobban bírom kettejük közül, sokkal egyedibb a zenéje.) Na de visszatérve a magyar rap-re: kérdezhetnéd pl, hogy Mr. Busta vagy Young-G. Én egyértelműen Mr. Bustát írnék, mert igenis letett valamit az asztalra. A média is felfigyelt rá a sikere miatt, de Busta nem akar szerepelni a médiában. Nagyon keményen dolgozik, nem hobbiból rappel, és meg is van a munkájának a gyümölcse. Megérdemli a tiszteletet.
2014. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az elõzõnek igaza van. Bécit csak valóvilágból ismerik. Hiába énekelt azelõtte sosem hallottam róla.
2014. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12. válaszolónál a pont.
2014. aug. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Remélem, az a válaszoló, aki azt írta Eminemet már egy idő múlva ismerni se fogják, csak viccnek szánta. Mondjuk még viccnek is pocsék, szóval ezt így gyorsan felejtsd el.
2014. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog egy magyar rap-pert egy külföldivel összehasonlítani. Eminem világszinten a legjobb, Busta meg magyarországon. M.O sehol sincs amerikához képest..
2015. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt a mocskos, na itt álljunk le. Most komolyan? Mr Busta jobb, mint EMINEM? Ezt nem hiszem el, azt hittem mélyebbre nem is süllyedhet ez az egész. PLS! Hogy lehet EMINEM fölé pontozni egy olyan kutyát, akinek még rímei sincsenek. Mikor fog ez a buza olyan rimeket alkotni, mint EMINEM? És hogy Eminemet évek múlva elfelejtik, de Buzat nem? Tényleg nagyon nagyot csalódtam a magyar társadalomban...
2016. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!