Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Mr. Bustaról?

Mit gondoltok Mr. Bustaról?

Figyelt kérdés
ez egy nagyképű műmájer:D:D úristen,és a mai fiatalságnak van erre igénye? erre verik magukat? megnéztem tőle egy-két interview-t és valami szörnyű... szerintem én maradok Eminemnél a régi szép időknél. nálatok eminem vagy Mr.Busta?
2014. ápr. 2. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván Eminem.

Undorító az egész ember, még undorítóbb aki szereti. Nem véletlenül utálta ki a magyar rapperek fele sem. Ott baszta el az egészet,amikor összeveszett Fankával(teribeverem). Még talán a Kamikaze-ban volt hiteles.

Egyébként szerintem ő is tudja, hogy ez az egész egy vicc, de azt is, hogy ezt nagyon eszik a fiatalok és ezért csinálja ennyire durvamód.

2014. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kettejük közül Eminem de attól még Busta zenéit is szeretem. Az hogy emberileg milyen azt pont leszarom, a zenéi tetszenek és nekem ez számít.
2014. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2014. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
a magyar rap kb ilyen...akik 1-2 éve még keményen underground-ba voltak, most tolják a popiparban, mert most abban van a pénz. akár lehet sorolni, hősöktől kezdve, cod, punnany, halott pénz...pont akkora kamuk, mint amennyire a rajongóik...és ez tényleg sokkal szomorúbb...hogy egy ilyenhez a nevüket adják olyanok, akik anno még max kiröhögték volna az ilyen tájidegen embereket egy fellépésen...
2014. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon igzad van
2014. ápr. 3. 06:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem, punnany is tavaly volt először jelölve viva comet-en, és csomó rajongó támadta őket, hogy pár éve még mennyire szarnak tartották, meg hogy ők sose süllyednének olyan mélyre, hogy ilyen díjátadókon ott legyenek. :D
2014. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy stúdió gengszter.
2014. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Emeinemel még csak egy napon sem emliteném
2014. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Xd Eminemmel
2014. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
15%
BUSTAAA <3333 sokkal jobb mint Eminem! :) imadom
2014. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!