Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lett híres Benjamin...

Hogyan lett híres Benjamin Lasnier?

Figyelt kérdés
Tett valamit vagy csak szimplán azér mer jól néz ki, hogyan lehetnék énis olyan híres mint ő? Legfőképpen insta celeb szeretnék lenni. Aki akar kövessen @norbusnagy_ (nem sima norbusnagy mer az elromlott:PP)

2014. márc. 21. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Még szexi is lenne az állkapcsod, ha nem vágnál ilyen irritáló fejeket. És ez a Benjamin Lasnier még igazi kisgyerek, és nem hinném, hogy tett volna bármit is.
2014. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a benjamin lasnier is csak a te köreidben lehet "híres", mert én most hallok róla először, pedig nem lennék ám olyan idős...biztos neki is van párszázezer felíratkozója, és akkor má "híres" xD ezzel csak az a cink, hogy manapság már többszáz olyan oldal van, ahol konkrétan felíratkozókat lehet venni...ergó ha te nem ezt csinálod, akkor max hülyének néznek, hogy ameddig te összekoldulsz 2000 embert azzal, hogy minden képedre odatolod, hogy #instalike meg #followme meg minden szar, addig más pár kattintással összecsalja...:D de a lájkolóidból tökéletesen látszik, hány külföldi van, aki csak azért lájkolja, mert majd hátha te is az övét...:D:D
2014. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Játsza az agyát és ennyi. Valakinek bejön valakinek nem. Olyan mint Bieber vagy odáig vannak tőle vagy írtóra utálják. Köztes nagyon nincs. Szerintem anyira nem szép.
2014. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem te nagyobb sikerre teszel szert! :D



Kisfiam!

Ahhoz ki is kell nézni valahogy! xd

2014. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!