Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti szeretnétek híres emberek...

Ti szeretnétek híres emberek lenni a világban?

Figyelt kérdés
Sok filmben és sorozatban szerepelni vagy koncertezni. Olyan híresek lenni mint pl.: Selena Gomez, Dove Cameron, Demi Lovato vagy Luke Benward Johnny Depp

2014. márc. 15. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan formában lehet, hogy szeretnék, ha azért lennék híres, mert a szakmai tudásomat elismerik. Pl....egy tehetséges énekesnő lennék vagy zenész, egy kiváló sportoló vagy hegymászó vagy remek könyveket írnék...stb...Tehát ha azáltal válnék híressé, hogy igen...nagyon sokat tettem le az asztalra és ez elismerésre méltó, mert nem a nagy többség erre nem képes. És igen jól esne, ha kapnám a visszajelzéseket, jól esne, hogy érdekli az embereket az, amit csinálok és hogy felnéznek rám, szeretnek. De csak addig esne jól ez, hogy híres vagyok, ameddig csak a munkám lenne terítéken. Amikor már a magánéletemben vájkálnának és sorra készülnének a fotók ha elmegyek egy boltba vásárolni, az már megterhelő lenne. De igen....pl az énekeseket, együtteseket nagyon tudom irigyelni. S most olyanokra gondolok, akiknek valóban szíve-lelke benne van a zenéjükben. Tehát ők írják a dalokat, az ő fejükből pattan ki a dallam és amikor koncerteznek, akkor nem playback-elnek, felvállalva azt, hogy ott a színpadon ugrándozva nem mindig úgy szól, mint a studióban felvéve. És az, hogy ami a te fejedből pattant ki...egy stadionnyi ember énekli veled együtt, közben eszedbe jut, hogy hol írtad pont azt a sort és milyen érzelmek voltak benned éppen, amiért az a dal megíródott.....valami fenomenális érzés lehet. Hogy az emberek a zenédre tombolnak. A koncertezés valami olyan pluszt ad az embernek, amire könnyen rá is kapnak, szinte érzed annak a sok-sok embernek az energiáját, felpörögsz. Igen, szeretnék ilyen ember lenni, hogy miközben ami voltaképpen hobbinak is mondható én azzal pénzt is keresek, ráadásul egy olyan pluszt ad nekem, amit más ember lehet az italban és a drogokban talál meg.
2014. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Én nem igazán.. Szép a hírnév meg minden, de nem hiányzik nekem, hogy őrült rajongók meg paparazzók kergessenek éjjel-nappal és a magazinokban magamról olvashassak.. :D
2014. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Én egy hétre legalább tuti kipróbálnám :D
2014. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen :) én rendező és forgatókönyv/könyv író szeretnék lenni ;)
2014. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok :D bár nem akarok olyan híres lenni mint pl. szegény Michael Jackson, akit kikészítettek... inkább ismert szeretnék lenni, de azért ki tudjak lépni a házból :D
2014. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!