Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Teodóra? A Blikk lebuktatta...

VV Teodóra? A Blikk lebuktatta az új lakót? Azt írják a szerdai beköltöző VV Teo volt.2 face profil is bejön róla de blokkolva van.

Figyelt kérdés
www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/keves-piatol-is-bekattan-megis-vedel-simon-2232033

2014. jan. 16. 07:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem átmeneti állapot. Simon a legnagyobb arc a villában. A válaszolóknak meg csak annyit hogy, önbizalomhiányos lúzer jobbikos fasisztáknak kéretik eltakarodni az oldalról.
2014. jan. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
megszólalt az diplomás :D ha én jobbikos vagyok, mi vagy te? (csak hogy tisztán lássunk, hogyan is kerül ide a politika, mert én magamat szimplán értelmesnek nevezem...)
2014. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
Hidd el barátom te minden vagy csak értelmes nem. Neked túl magas a média. Menj és csapd ki Szalosjánra.
2014. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 _Jessy_ ***** válasza:
89%
Attól még nem jobbikos senki, hogy degenerált gyökérnek nevezi a degenerált gyökeret ;)
2014. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ők legalább felválalják hogy, azok. De ti ugyanolyan önbizalomhiányos rusnyaságok vagytok. Ahelyett hogy, politika mögé bújnátok és őket szidnátok inkább ti is jelentkezhetnétek a Való Világba. Úgy sincs veszteni valótok.
2014. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
dehogynem...engem tisztesen felneveltek szüleim...azzal nem csak magamat, de őket is minősítem...ennyi erővel az út szélére is kiállhatnál k_rvának, mert hát "mi szégyen abba? legalább felvállalod"...komoly vagy...xd
2014. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!