Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért született (ik) annyi...

Miért született (ik) annyi vicc Chuck Norrisról?

Figyelt kérdés
A viccoldalakon se szeri se száma a Chuck Norri-os vicceknek, karikatúráknak, mémeknek. Ritkán nézek tévét, sorozatokat még ritkábban, szóval az általa megszemélyesített karaktert nem ismerem. Néha láttam pár percet a Walker, a texasi kopó című sorozatból. Tényleg annyira ciki ez a csávó? Valahol az érdekelne, hogy miért éppen őt pécézték az internetezők? Az általa megformált karakterrel, vagy legalábbis hozzá hasonlóval, szerintem más filmekben is lehet találkozni. Valóban ennyire ordináré ez a fickó? Miért születik ennyi vicc róla?

2013. nov. 3. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A csávó egy kegyetlen jó harcművész volt azt hozzátenném... Amúgy szerintem azért, mert volt olyan filmje, hogy tárazás nélkül szét lőtt vagy 20 embert, meg ilyenek. De szerintem a Chuck Norris -os viccek már rohadt unalmasak és lejártak... Meg valakit mindig ki kell szúrni nem? Most azt hiszem Nicolas Cage -et szúrták ki, bár lehet már ez is régi.
2013. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyira rossz, hogy az már bájos.
2013. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha keresőben kerestél volna először, akkor nem kellett volna feltenned ezt a kérdést.


A Chuck Norris őrület akkor indult el, amikor az új északi (Megyeri) hídnak kerestek nevet. Akkor Chuck Norris kapta a legtöbb szavazatot, és ezzel elindult a viccáradat. Egyébként imádom, és a róla született viccek is nagyon találóak.

2013. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem az idén a legnézettebb paródia is az ő nevéhez fog fűződni, amit mi magyarok készítettünk. Két nap alatt több, mint 5 milliós nézettség:D

https://www.youtube.com/watch?v=T-D1KVIuvjA

2013. dec. 20. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert a filmekben mindig ő az, aki mindent túlél, stb. Bruce Willis is hasonló kategória. Egyénként youtube-on van egy videó, ahol Chuck Norris olvassa fel a kedvenc chuck norrisos vicceit.
2013. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!