Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki le tud írni nekem egy...

Valaki le tud írni nekem egy olyan vázlatot, ami alapján össze lehet szedni egy színész (Brad Pitt) életét?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami alapján meg lehet írni, egy nem túlságosan részletező (tehát nem wikipédiás) életrajzot. Ami esetleg olyan hosszú, hogy 5 percben powerpointon elő lehet adni. Esetleg ilyen oldal belinkelése is nag segítség lenne.

2013. okt. 26. 11:20
 1/3 schocko ***** válasza:
Adjuk is elő helyetted?
2013. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kértem még azt se, hogy írj le egy rövid életrajzot, csak arra voltam kíváncsi, hogy valaki tud e pár mondatot leírni, vagy egy olyan linket adni, ami segítségével tudok készíteni egy rövid, felesleges dolgokat nem tartalmazó életrajzot, mivel mi még nem tanultunk ilyet. gondoltam, hogy esetleg valaki tud segíteni...
2013. okt. 26. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen primitív vagy te, kisiskolás Kérdező. A házi feladatokat elsős korunk óta már nem a szüleink írják meg helyettünk, baby.

Ilyen mentalitásod egyenesen a budipucolás meló felé vezet. Good Luck!

2013. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!