Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Aki tud sokat G-dragon-ról,...

Aki tud sokat G-dragon-ról, tudna segíteni? Kik voltak a barátnői?

Figyelt kérdés

:D Érdekelne a barátnői úgy mond "Listája" időről időre.

Mert én csak Dara-ról tudok, de arról se sokat.

Szval h kivel, mikor járt és meddig :))) És persze szakításuk okai.

Egyébként azt is hallottam hogy volt magyar barátnője...ez igaz? :D És ki volt az? Miért lett vége?

Remélem valaki tud segíteni.



2013. szept. 3. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudok segíteni, de amiért nagyon kevesen tudnak csak segíteni, az az h Dél-Koreában nagyon védik a magán életüket...(én még Dara-ról sem tudtam..)

De ezt találtam: [link]

2014. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2014. márc. 25. 07:58
 3/4 FloraD(V.I.P fever) válasza:
Dara-val nem járhatott, mert neki a szerződése tiltja a pasizást, pedig már elmúlt 30, úgyhogy vénlány marad. Hallottam, hogy azt mondta Park Bom a barátnője, de azt hiszem, ezt kamu volt. És mivel idol-pasi, titokban kell tartania a barátnőit, úgyhogy passz.
2015. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebből gondoltam Dara-ra:

Ahn Sohee (Wonder Girls), Kiko Mizuhara (japán modell), Sandara Park (2NE1)- ez csak néhány név azok közül, akikkel az elmúlt években járt. GD-nek és Sandara Park-nak kapcsolatuk idején a rajongók azt mondták, ők az Appler-ek.


Ez ilyen 100 tény G-dragonról izén volt..

2015. márc. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!