Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Keira Knightley szép?

Szerintetek Keira Knightley szép?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. aug. 29. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A maga nemében igen, de nem cserélnék vele.
2013. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen.10/9-es.Nem gyönyörű,hanem szép.:)
2013. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Hátőő, szerintem kifejezetten ronda. Lófejú, a teste pedig olyan lapos, mint a vasalódeszka. Még színésznek is gyenge, sosem fogom megérteni, miért van úgy felkapva
2013. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Igen, nagyon szép. Különleges arca van, szép szeme és mosolya. Nekem nagyon tetszik.
2013. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem 10/8, szóval akár úgyis mondhatnám, hogy szépnek látom. Nem mondom, hogy nincs nála szebb a számomra, de ő egy olyan nő, aki nálam már szépnek számít!
2013. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Ritka tenéyrbemászó feje van. Borzalmas. Nem szép.
2013. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
engem egy kulturáltan kisminkelt lengyel fejőnőre emlékeztet. Szerintem nem szép, de ebben közrejátszik az a tény is, hogy egész egyszerűen irritál, ahogy kattog az állkapcsa, amikor igyekszik artikulálni...Három filmben láttam, ebből egyszer Oroszlán Szonja szinkronizálta....ez a két párosítás együtt komoly poszttraumás tüneteket idézett nálam elő... :D De ez az én véleményem. És biztos, hogy többen vannak, akik szépnek és tehetségesnek tartják, mert ellenkező esetben nem lenne világhírű színésznő :)
2013. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nagyon szép. Különleges arccsontozata van, és bár a bőre elég csúnyácska (nagyon pattanásos, főleg a homloka és az állkapcsa)ha csak alapozót tesz fel, és sem a szemét, sem a száját nem hangsúlyozza, akkor is szép. Engem kicsit egy porcelánfigurára emlékeztet, valahogy olyan időtlen szépség, klasszikus, mint a régi angol arisztokraták.
2013. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan rondának nem is mondanám, egyáltalán nem szép, még csak nem is nőies.


Borzasztó határozott az állkapcsa. El lehet kapni előnyösebb szögekből és javítani sminkkel, de a "hozott anyag" attól még ilyen.

[link]


A melle nem kicsi, hanem konkrétan nincs. Még annyira sem, mint egy átlag, egyáltalán nem elhízott férfinak. A dereka széles, a csípője keskeny, a segge lapos, a lábai sem különösebben formásak.

[link]

[link]


A legjobb indulattal is maximum átlagos, de inkább egy kisminkelt 10 éves fiú jutna róla az eszembe.

2018. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!