Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sok amerikai rapper miért...

Sok amerikai rapper miért füvezik?

Figyelt kérdés
Tucatszámra látom a videókat, képeket, az interneten amin világhírű amerikai rapperek füveznek, és/vagy pózolnak a fűvel. Miért csinálják? Mindenük megvan vagy ha nem akkor megveszik mert a lemezekből, jogdíjakból, koncertekből olyan sok pénzt kapnak amennyiről átlagember még álmodni se mer. Akkor érteném meg ezt ha lenne pénzük drogra de nagyon rosszul élnének és máshogy nem tudnák "túlélni" mint amikor az alkoholisták alkoholba fojtják a bánatukat. Nekem ha ennyi pénzem lenne eszembe nem jutna füvezni hanem csajoznék, buliznék, utaznék, új r*hadt drága holmikat vennék mert a pénzem úgyse fogyna el. Most nem arról beszélek amikor valaki egyszer kipróbálja (mert magyarországon is sokan kipróbálják) hanem amikor ez már rendszeres. Előre is köszi a válaszokat!

2013. aug. 27. 19:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem sátáni dolog de nem ezt kéne látniuk a 12 éves rajongóknak.
2013. aug. 29. 14:40
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Az amerikai rappereknek pont az a legnagyobb gondja hogy milyen példát mutatnak a 12 éveseknek...
2013. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Azért lehetnének tekintettel a rajongókra mert ők nem a lottón nyerték a pénzüket hanem a RAJONGÓK és/vagy a rajongók apuci, anyucia veszi meg a lemezt a tölti le pénzért a zenét, vagy mennek el a koncertre. Ha nem lennének kortól függetlenül(!!) rajongóik akkor ők most énekelhetnének egy szupermarketben árufeltöltés közben. És mivel tudjuk, hogy a sztárok "divatot teremtenek" így azt fogják hinni a fiaralok, hogy milyen király füfezni mert a rapperek is csinálják. Vagy szerinted mitől lett divat a fullcap vagy ahogy sokan mondják RAP sapka??
2013. aug. 29. 20:17
 14/29 anonim ***** válasza:
Mintha Wiz Khalifának vagy Kid Cudi-nak a 12 évesek lennének a célközönsége...
2013. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy nem az a célközönsége sok 12 éves hallgatja. Vagy mint már említettem Justin Bieber-t ő nem rapper de világsztár és a célközönsége a fiatal generáció; rengeteg 10-15 lány odavan érte. Na és ő is adott már bedrogozva interjút.
2013. aug. 29. 21:32
 16/29 anonim ***** válasza:
Szinèszek is fűveznek sőt nèmetorszàgba az egyik pàrt kèpviselője el kezdett fűvezni az interjujàn,nem nagy szàm!!
2013. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Lord Keri ***** válasza:

A legtöbb rap előadónak eleve korhatárosak a szövegei, nem véletlenül van rap albumok elején az ismert fekete-fehér szülői figyelmeztetés. Az már szerintem inkább a szülő felelőssége, hogyha egy 12 éves ilyet hallgat.


Olyan előadóktól, akik eleve nem a pozitív értékek átadására törekednek, azoktól, hogy várod el, hogy a kábítószer fogyasztás ellen lépjenek fel, vagy annak káros hatásaira gondoljanak. Talán nem is lenne túl hiteles. Meg, ahogy előttem már írták, pont lesz..ják! :)


Bár nem követem a bulvár híreket, de az általad említett Bieberről pont a napokban hallottam, hogy vissza akarják toloncolni Kanadába, mert annyi balhéja, meg rendőrségi ügye van, hogy lehet, bevonják az állampolgárságát.


Ez lehet amúgy, hogy csak a média fele egy marketing, mert így beállítják rossz fiúnak és afféle image váltása lesz. Viszont lehet, hogy arról van szó, hogy hirtelen gazdag zsúrpubi lett, és nem tudja magát hova tenni. Az ilyen még maga se tudja, hogy mik az emberi és erkölcsi értékek, ne várd el, hogy ilyen irányba felelősséget vállaljon.

2013. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Tényleg van pár rendőrségi ügye nagyon én se követem mert nem nagyon szeretem a zenéjét. Egyáltalán ilyen alakok, hogy kerülhetnek a médiába akik még magukat se tudják hova tenni nemhogy a rajongóikat?!
2013. aug. 30. 00:19
 19/29 anonim ***** válasza:
Imàdom ezt a szàmot: [link]
2013. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Kedves Lord Keri! Írtad, hogy nem lenne hiteles a negatív értékek átadása mellett ha a kábítószer ellen lépnének fel. Az mennyire hiteles, hogy már nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel, a zsebében van egy átlag ember éves fizetése és ő rappel nyomorról meg szegénységről? Fél kilós aranyfuksz van a nyakába de rappel, hogy milyen szar neki, ez hiteles?
2013. aug. 30. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!