Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sok amerikai rapper miért...

Sok amerikai rapper miért füvezik?

Figyelt kérdés
Tucatszámra látom a videókat, képeket, az interneten amin világhírű amerikai rapperek füveznek, és/vagy pózolnak a fűvel. Miért csinálják? Mindenük megvan vagy ha nem akkor megveszik mert a lemezekből, jogdíjakból, koncertekből olyan sok pénzt kapnak amennyiről átlagember még álmodni se mer. Akkor érteném meg ezt ha lenne pénzük drogra de nagyon rosszul élnének és máshogy nem tudnák "túlélni" mint amikor az alkoholisták alkoholba fojtják a bánatukat. Nekem ha ennyi pénzem lenne eszembe nem jutna füvezni hanem csajoznék, buliznék, utaznék, új r*hadt drága holmikat vennék mert a pénzem úgyse fogyna el. Most nem arról beszélek amikor valaki egyszer kipróbálja (mert magyarországon is sokan kipróbálják) hanem amikor ez már rendszeres. Előre is köszi a válaszokat!

2013. aug. 27. 19:30
1 2 3
 1/29 Lord Keri ***** válasza:
100%

Az hogy valakinek rohadt sok pénze van, még nem jelenti azt, hogy boldog is. Általában a szenvedélybetegek valami hiányt próbálnak kompenzálni az életükben.


Van akinek az, hogy megveszi a huszadik kocsit, meg mindennap bulizik, már nem okoz lelkileg örömet.

Teljesen üresnek érezheti az életét, pl képtelen normális párkapcsolatra, vagy komplexusai vannak, vagy egyéb lelki problémái.


Nem csak rapperekre igaz ez, rengeteg gazdag hollywoodi sztár küzd ilyen problémákkal. Ott volt pl David Hasselhof is aki hiába volt sikeres színész súlyos alkoholista volt.

2013. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mi hiányozhat az életükből, amikor mindig máshol koncerteznek ahol emberek ezrei tombolnak előtte és többet keresnek mint más egy év alatt. Szóval nem azt akarom mondani, hogy a pénz a gazdagság mindent megold de nekik nincs ilyen gondjuk mint az átlagos vagy szegényebb embereknek, hogy miből fizetik ki a számlát, mit esznek a jövőhéten, vagy, hogy minek emelkedik az ára és mennyivel. Kérdezem én mi hiányozhat az életükből?; Talán a gyerekek? Nem hiszem mert rengeteg gyereküknlehet, nincs ilyen probléma, hogy nem tudná eltartani őket, Nő? Szerintem bármelyik nőt megszerezhetnék amelyiket akarnák. Szóval ilyen körülmények között rá se néznékna drogokra, hanem pl vennék egy szállodát és az lehetne a "hétvégi házam" stb.
2013. aug. 27. 20:14
 3/29 Lord Keri ***** válasza:

Az a baj, hogy te csak egy oldalról közelíted meg a dolgot. Az élet ennél jóval komplexebb, hogy csak annyin múljon a boldogság, hogy van pénz vagy nincs.


A pénz a mai világban sajnos egy eléggé fontos eszköz a boldoguláshoz, főleg itt Magyarországon, ezt nem vitatom de az élet más területein attól még lehet, sikertelen egy látszólag ismert, vagy elismert ember is.

2013. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Az élet melyik területein lehetnek sikertelenek? 1, Jól néznek ki, kigyúrtak, sokan szeretik őket =van önbizalmuk.

2, Szerintem igenis elismertek mert százmilliók nézik meg a klipjüket, hallgatják a zenéjüket.

Mondj valamit ami ezeknek az embereknek hiányozhat az életéből!

2013. aug. 28. 14:47
 5/29 Lord Keri ***** válasza:

Az hogy valaki kigyúrt, és egós az nem jelenti azt, hogy van önbizalma. Általában a legegósabb embereknek vannak a legkomolyabb önértékelési problémái.

Az, hogy mit mutat a rajongói felé, nyilván a siker, pénz, csillogás, meg én vagyok a faxa gyerek.


Pont minap néztem egy filmet Notorious B.I.G. és 2Pac haláláról, vicces volt, hallani amikor Biggie barátait kérdezik, hogy tényleg drogot árult e, meg nyomorban élt, kiderült, hogy a fele se volt igaz, csak így jobban fogyott a lemeze. Még a saját anyja is azt nyilatkozta, hogy volt egy kitalált gengszter énje.

Ez igaz volt 2Pac-re is, kifele teljesen mást mutatott, mint amilyen ember ő valójában volt.


Megint onnan közelíted meg, hogy sikeresek és tele vannak pénzzel akkor tuti minden király. Nézzük erről az oldalról, lehet, hogy egy csomó nőt megkap, de valószínűleg az olyan csajok buknak rá, aki rajta keresztül akar híres lenni, vagy szimplán csak élősködni akar rajta.


Azaz egy hírességnek sokkal nehezebb lehet például egy tartalmasabb párkapcsolatot kialakítania.

Amúgy nem látsz bele ezeknek az embereknek az életébe, tehát lehet, hogy neki nem az a gond, hogy kenyeret vegyen holnap, viszont ezerféle más problémája lehet.


Előző példának ott van 2Pac ő neki például azért kellett meghalnia, mert több millió dollárral behúzta a managere és ahelyett, hogy kifizesse inkább kinyíratta.

2013. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak azok fűveznek akik boldogtalanok.Szerintem azèrt fűveznek hogy elazuljanak szorakozanak meg mert jó èrzès betèpni;)
2013. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Az lehet, de ezzel milyen példát mutatnak a fiatalabb rajongóknak? Legalább ne fényképeznék le és ne nagyon beszéljenek róla. Vagy Justin Bieber bár ő pop énekes de ő is világsztár akit sok millió 12 év körüli kislány szeret legalább ne bedrogozva adjon interjút.
2013. aug. 28. 22:36
 8/29 anonim ***** válasza:
ez így van...mert ők megtehetik. és a másik az az, amit az első ír. a sztárság egy elég stresszes életvitel, és tényleg nem csak abból áll, hogy elismernek, sok pénzed van stb. ha tegyük fel zenei életben gondolkozunk, olyan a tökéletes egyensúly, amikor a személy úgy csinálja, ahogy ő szereti, szívből. de amikor már valaki azért zenél, mert a kiadója állandóan a sarkában van, illetve szervezik neki a koncerteket a világ egyik pontjából a másikba, nem feltétlenül lesz kedve, egy idő után átmegy a szívből zenélés robotmunkába. persze nem ilyen fullgazdag embereket, de van 1-2 befutott előadó az ismerőseim között, és a múlt héten pont ezt mondta nekem, hogy kicsit már ráúnt arra, hogy állandóan fellépés, meg aláírásosztás stb. magát a fellépést szereti, mert nyilván azt ő szívből teszi, de miután lenyomta a koncertet, szívesen otthagyná az egészet, és menne haza.
2013. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen tényleg hiányozhat nekik a "normális" élet de ma már az átlagos emberek is nagyon stresszesen élnek sőt lassan a diákok is.
2013. aug. 28. 22:50
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
Azèrt a fű nem egy sàtàni dolog;)
2013. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!